Pomogę Ci pokochać swój dom.

Swoje miejsce na Ziemi, swoją oazę.

 

Może czujesz podobnie?

 • Przeprowadzasz się do nowego domu, mieszkania i przytłacza Cię ilość decyzji do podjęcia.
 • Masz mnóstwo inspiracji i nie wiesz, w którym iść kierunku.
 • Nie potrafisz sprecyzować wizji na swój salon, kuchnię, łazienkę? Nie wiesz jaki właściwie jest Twój styl
 • Boisz się, że popełnisz błąd, który będzie z Tobą "już na zawsze" i będzie kosztował Cię nie tylko finanse np. na nietrafioną podłogę, ale również długie lata życia z panelami, które w ogóle Ci się nie podobają.
 • Chcesz się skupić na kreowaniu klimatu, a robisz doktorat z drzwi przylgowych i bezprzylgowych
 • Chciałabyś pokochać swój dom - tak by było to NAJLEPSZE miejsce na Ziemi dla Ciebie i Twojej rodziny. 

A gdybym powiedziała Ci, że urządzanie wnętrz jest proste, jeśli tylko słuchamy swojego serca?

Pomogę Ci przejść tą drogę lekko, krok po kroku. Do Twoich wymarzonych wnętrz. 

Jeśli nie wiesz do końca czego chcesz - pomogę Ci to odkryć. Mam na to swoje sposoby. Będziesz przymierzać wnętrza jak przytulny sweter.

 

Wyobraź sobie, że Twój dom, niezależnie od ilości m2 może być Twoim miejscem na ZIEMI.

Jeśli tylko pokażesz w nim swoją wersję radości, miłości i szczęścia.

 

W swoim domu możesz być w pełni sobą.
Wyobraź sobie, że oddychasz z ulgą, wkładasz wygodne spodnie, przytulasz dzieci, kiedy leżycie sobie na kanapie, zaparzasz pachnącą herbatę w ulubionym kubku. Rozglądasz się po salonie i czujesz jak przepełnia Cię WDZIĘCZNOŚĆ.

W Twoim domu jest Twój ulubiony koc, ulubiona sukienka w szafie i zdjęcia z dzieciństwa.

A nie wciąż tylko coś do skończenia...

 

Podejmując ze mną współpracę zyskasz:

 • Pewność i jasność w jakim chcesz iść kierunku.
 • ODZYSKUJESZ RADOŚĆ z tworzenia swojego miejsca na ZIEMI. 
 • Masz spokój i poczucie, że to są Twoje wnętrza, Twoje miejsce na ziemi
 • Stworzymy najlepszą przestrzeń dla Ciebie i Twoich bliskich - jednocześnie najlepiej wykorzystując zastane wnętrza i Twoje obecne meble/dodatki (jeśli taką podejmiesz decyzję)
 • Zobaczysz alternatywne rozwiązania, dzięki porównaniom będziesz mogła wybrać najlepsze dla siebie. Zyskasz pewność.
 • Czas - uwolnię Cię od mnóstwa decyzji, które masz do podjęcia
 • Pieniądze - pomogę Ci uniknąć kosztownych zmian lub nietrafionych inwestycji


OPINIE!

 


Dzięki Tobie zakochałam się w tym domu na nowo
(to tak trochę, jak w związku po dwóch latach zaczynamy się przyzwyczajać i drobne "swoistości" zaczynają nam działać na nerwy ;)). Przede wszystkim zrozumiałam, że kocham to miejsce, bo jest, jest moje, jest domem dla mojej córki, jest tym naszym bezpieczeństwem. I miałaś rację! Dom ładuje. Odkryłam, ze ja w nim odpoczywam, że czuję się tu jak na wakacjach, że mnie moje mieszkania relaksuje, uspokaja... ja nie lubię z niego wychodzić, nawet mimo tego, że jest takie niedopowiedziane, niedokończone.

(...)
Przypomniałaś mi o czymś dla mnie bardzo ważnym, a w moim mieszkaniu zaroiło się od motyli :)

Kasia Klein

*opinia pochodzi ze zweryfikowanego źródła - wiadomości mailowej

"Alicja pomogła mi dokończyć urządzanie salonu, takiego, żebym dobrze się w nim czuła. Pomogła zrozumieć, co w nim ładuje moje baterie i jak ukryć drobne niedoskonałości;) była bardzo zaangażowana w naszą konsultację od szczegółowego wywiadu przed rozmową, po praktyczne wskazówki po niej, linki do wymarzonego dywanu i fajnych lamp. Zmiany są oszałamiające! Najważniejsze jednak, że wiem, jak teraz podejdę do reszty pomieszczeń, a nawet już zaczęłam je zmieniać..." Agnieszka

*opinia pochodzi ze zweryfikowanego źródła - opinii na Facebooku

*opinie pochodzą ze zweryfikowanego źródła - prywatnych rozmów i zostały opublikowane za zgodą klientek

 

"House-Coaching - zupełnie inne podejście do urządzania wnętrz - nie, żeby przypodobać się innym, czy podążać za aktualnymi trendami, ale by mi i mojej rodzinie żyło się tu dobrze, żeby każdy czuł tu swoją przestrzeń (i bynajmniej nie chodzi o metraż)."
Sylwia Kaiser

*opinia pochodzi ze zweryfikowanego źródła - ankiety ewaluacyjnej kursu dr House 


Krok po kroku

Pierwszy krok

Proszę Cię o przesłanie kilku zdjęć wnętrza - jeśli masz to Twoich ulubionych inspiracji.


Współpracę zawsze rozpoczynam poznaniem Twoich potrzeb i pragnień. Przesyłam Ci krótką ankietę, ale przede wszystkim spotykamy się, gdzie lepiej Cię poznaję. 

Pomagam Ci określić kierunek, do którego dążysz i urzeczywistnić go w KONKRETNYCH krokach. Zakres mojego wsparcia zależy od pakietu, który wybierzesz.Kolejne kroki

Przesyłam Ci projekt koncepcyjny zestawienie produktów, rzut, szkice lub rysunki.

Następnie WSPIERAM we wprowadzaniu zmian - w kolejnych krokach. Nie zostajesz sama z projektem!

 

Przy współpracy indywidualnej wykonuję rysunki i zestawy produktów podobne do poniższych:

(otrzymujesz też bezpośrednie linki do produktów. Po kliknięciu w dany produkt wędrujesz bezpośrednio do sklepu)

Jak mogę Ci pomóc?

 

Jestem holistycznym architektem. W swojej pracy łączę rzetelną wiedzę architektury, urządzania, dekorowania i House-Coachingu™ oraz swoją autorską metodą pracy.

Dom to nie tylko meble, to przede wszystkim Twoje emocje, marzenia, pragnienia, wspomnienia. To przestrzeń, w której spędzasz najwięcej czasu w swoim życiu. W którym wychowują się Twoje dzieci, psy, koty. W którym powinniśmy czuć się błogo w samotności i w towarzystwie.

Do którego z radością zapraszamy gości.

Pomogę Ci urządzić dom, który pokochasz i nie będziesz chciała z niego wychodzić. Ty i Twoi bliscy.

 

 

Inwestycja

 

w najlepiej dopasowane do Ciebie wnętrza - w tym miejscu gdzie jesteś, z wykorzystaniem tego co już masz, co chcesz wykorzystać.

Inwestycja we współpracę różni się w zależności od metrażu i zakresu. Możesz przyjąć ok 200zł/m2. W celu indywidualnej wyceny umów się ze mną na rozmowę.

W swojej pracy łączę doświadczenia architektki, dekoratorki wnętrz i House-Coachki.

Dzięki temu pomogę Ci stworzyć najlepsze miejsce do życia Twojego i Twojej rodziny, odkrywając dokładnie to czego potrzebujesz.

Terminy - luty 2024r.


Umów się ze mną na bezpłatne,  spotkanie, podczas którego będę mogła poznać Twoje potrzeby i wyzwania, tak, żeby najlepiej dopasować swoją pomoc.
Jeśli myślisz o wspólnym działaniu. Potrwa od 15-30minut.

 

Mam zaufane ekipy wykonawców działających w Poznaniu i okolicach. Przy dużych projektach umawiamy się na miejscu, w większości projekty z POWODZENIEM prowadzę online.

 

Opinie o współpracy!

 

 • Cały proces przebiegł bardzo sprawnie – Ala poprowadziła mnie w perfekcyjny sposób, do uzyskania odpowiedzi jak powinna wyglądać moja sypialnia. Tym razem współpraca miała dla mnie zdecydowanie głębszy wymiar. Rady i sugestie, oprócz urządzenia sypialni odnosiły się metaforą do innych obszarów mojego życia. W niezwykle delikatny, pełen wyczucia i empatii sposób Ala naprowadzała mnie na właściwe rozwiązania. Nienarzucającą obecnością pomiędzy sesjami motywowała do wdrażania zaplanowany zmian. Już po wprowadzeniu kilku zmian w sypialni czuję się zdecydowanie lepiej. I to nie tylko w sypialni ;)
  Iza Krzyszycha
 • Ala Twoje wyzwanie jest stanowczo za długie, za fajne i zbyt intensywne żeby być wzywaniem darmowym. Mam nadzieję, że o tym wiesz i drugą edycję zrobisz płatną.
  Agata Dutkowska
 • Czasem przeszkadzał brak pomysłu, czasami fundusze, czasami nie miałam do tego głowy, a ostatnio nawet ochoty. Dzięki Tobie zakochałam się w tym domu na nowo (to tak trochę, jak w związku po dwóch latach zaczynamy się przyzwyczajać i drobne "swoistości" zaczynają nam działać na nerwy ;)). Przede wszystkim zrozumiałam, że kocham to miejsce, bo jest, jest moje, jest domem dla mojej córki, jest tym naszym bezpieczeństwem. I miałaś rację! Dom ładuje. Odkryłam, ze ja w nim odpoczywam, że czuję się tu jak na wakacjach, że mnie moje mieszkania relaksuje, uspokaja... ja nie lubię z niego wychodzić, nawet mimo tego, że jest takie niedopowiedziane, niedokończone. (...) Przypomniałaś mi o czymś dla mnie bardzo ważnym, a w moim mieszkaniu zaroiło się od motyli :)
  Kasia Klein
 

Ty też możesz pięknie mieszkać.