Urządźmy dom, który będzie ładował Twoje życiowe baterie.

Zasługujesz na to, by pięknie mieszkać.
 

Współpraca krok po kroku

Tutaj możesz zobaczyć w jaki sposób będziemy pracować. Każdą współpracę zaczynamy tak samo. Najważniejsze są dla mnie 3 poniższe kroki, dzięki którym najlepiej poznam Twoje potrzeby i będę mogła na nie odpowiedzieć.

Zanim podejmiemy współpracę, krótko opisujesz mi co Ci przeszkadza, co chciałabyś zmienić. Wysyłasz mi kilka zdjęć wybranego pomieszczenia.

Wybierz pakiet dla siebie

W zależności od swoich potrzeb i wsparcia, które jest Ci potrzebne na drodze do wymarzonego wnętrza wybierz pakiet naszej współpracy.

Powyższe ceny, są cenami netto, dotyczą powierzchni do 20m2. Przy większych pomieszczeniach lub współpracy przy kilku wnętrzach przesyłam indywidualną wycenę.

Przykłady kolaży-wizualizacji (to wizualizacje oprate na Twoich realnych wnętrzach), gdzie możemy przymierzyć dodatkowe meble, dodatki z wykorzystaniem realnego otoczenia, światła, kolorów itp.

Chcesz, aby wnętrze prawdziwie ładowało Twoje baterie?

Przy naszej współpracy oprócz narzędzi architektki wnętrz korzystam z mocy House-Coachingu™ by we wnętrzach odzwierciedlić Twoje osobiste wartości, by wnętrze opowiadało Twoją wersję miłości, radości i szczęścia. Moją największą pasją jest House-Coaching™, tu zapytam Cię jak chcesz się czuć w swoim domu i co zrobimy by taki efekt uzyskać. Dzięki elementom life-coachingu zaczniesz z radością kreować przestrzeń wokół Ciebie. Dzięki temu będziemy mogły stworzyć wnętrze, któe naprawdę ładuje Twoje życiowe baterie.

Jeśli jesteś zainteresowana House-Coachingiem™ nasza współpraca wzbogaci się o dodatkowe spotkanie, po którym przygotuję dla Ciebie plan wprowadzania do wnętrza elementów najlepiej dopasowanych do Ciebie.

Wartość takiej współpracy to dodatkowe 200zł do wybranego pakietu.

Przykładowe projekty