Nie potrzebujesz remontu,

By poczuć się jak w DOMU.

 

Może czujesz podobnie?

 • W Twojej sypialni brakuje tego czegoś. Chciałabyś, żeby było przytulnie, ale nie potrafisz osiągnąć takiego efektu - na jakim Ci zależy?
 • Masz mnóstwo inspiracji i nie wiesz, w którym iść kierunku.
 • Nie potrafisz sprecyzować wizji na swój salon? Nie wiesz jaki właściwie jest Twój styl
 • Boisz się, że popełnisz błąd, który będzie z Tobą "już na zawsze" i będzie kosztował Cię kolejne pieniądze. W sklepie przecież wyglądało tak dobrze!
 • Chcesz w końcu odpoczywać w domu, cieszyć się rodziną, a nie oglądać nieskończony salon lub sypialnię. Chcecie jeść pyszne śniadania w ulubionej jadalni, tańczyć w salonie i z radością bawić się na dywanie?
 • Chciałabyś stworzyć dla swoich dzieci Wasze miejsce na Ziemi. Taki dom, mieszkanie, do którego wszyscy będziecie wracać z radością. 

A gdybym powiedziała Ci, że urządzanie wnętrz jest proste, jeśli tylko słuchamy swojego serca?

Pomogę Ci przejść tą drogę lekko, krok po kroku. Do Twoich wymarzonych wnętrz. 

Jeśli nie wiesz do końca czego chcesz - pomogę Ci to odkryć. Mam na to swoje sposoby. Będziesz przymierzać wnętrza jak przytulny sweter.

 

Wyobraź sobie, że Twój dom, niezależnie od ilości m2 może być Twoim miejscem na ZIEMI.

Jeśli tylko pokażesz w nim swoją wersję radości, miłości i szczęścia.

 

W swoim domu możesz być w pełni sobą.
Wyobraź sobie, że oddychasz z ulgą, wkładasz wygodne spodnie, przytulasz dzieci, kiedy leżycie sobie na kanapie, zaparzasz pachnącą herbatę w ulubionym kubku. Rozglądasz się po salonie i czujesz jak przepełnia Cię WDZIĘCZNOŚĆ.

W Twoim domu jest Twój ulubiony koc, ulubiona sukienka w szafie i zdjęcia z dzieciństwa.

A nie wciąż tylko coś do skończenia...

 

Podejmując ze mną współpracę zyskasz:

 • Pewność i jasność w jakim chcesz iść kierunku.
 • ODZYSKUJESZ RADOŚĆ z tworzenia swojego miejsca na ZIEMI. 
 • Masz spokój i poczucie, że to są Twoje wnętrza, Twoje miejsce na ziemi
 • Stworzymy najlepszą przestrzeń dla Ciebie i Twoich bliskich - jednocześnie najlepiej wykorzystując zastane wnętrza i Twoje obecne meble/dodatki (jeśli taką podejmiesz decyzję)
 • Zobaczysz alternatywne rozwiązania, dzięki porównaniom będziesz mogła wybrać najlepsze dla siebie. Zyskasz pewność.
 • Czas - uwolnię Cię od mnóstwa decyzji, które masz do podjęcia
 • Pieniądze - pomogę Ci uniknąć kosztownych zmian lub nietrafionych inwestycji

Otrzymasz takie inspiracje "PO",
do aktualnego zdjęcia Twojego pokoju!

Inspiracje PO tworzone z pomocą AI

 

"Alicja pomogła mi dokończyć urządzanie salonu, takiego, żebym dobrze się w nim czuła. Pomogła zrozumieć, co w nim ładuje moje baterie i jak ukryć drobne niedoskonałości;) była bardzo zaangażowana w naszą konsultację od szczegółowego wywiadu przed rozmową, po praktyczne wskazówki po niej, linki do wymarzonego dywanu i fajnych lamp. Zmiany są oszałamiające! Najważniejsze jednak, że wiem, jak teraz podejdę do reszty pomieszczeń, a nawet już zaczęłam je zmieniać..." Agnieszka

"Jestem po sesji indywidualnej z Alicją - bardzo fajne ????energetyzujące spotkanie ????z mnóstwem praktycznych wskazówek ???? Wiem jaki kolor i jakiej marki kupić farbę, znalazłam do sypialni lampę idealną. Wiem też, że w moim pomieszczeniu lepiej sprawdzą się zasłony i jak zaplanować pomieszczenie żeby skosy nie za bardzo rzucały się w oczy. Wiem jak dopasować dodatki kolorystycznie żeby osiągnąć efekt WOW ????. Serdecznie polecam." Ania

*opinia pochodzi ze zweryfikowanego źródła - opinii na Facebooku


Krok po kroku

1 krok

Proszę Cię o przesłanie kilku zdjęć wnętrza - jeśli masz to Twoich ulubionych inspiracji.


Współpracę zawsze rozpoczynam poznaniem Twoich potrzeb i pragnień. Dzięki temu ja wiem jak lepiej pomóc Ci podczas konsultacji.

👉 CZEKAMY NA TEN DZIEŃ :)

2 krok

Spotykamy się na konsultacji.
Omawiamy wyzwania, jakie masz w pokoju. Dostajesz ode mnie inspiracje dopasowane do Twojej sytuacji. Wiesz już dobrze w jakim podążać kierunku. Odzyskujesz radość urządzania swojego wnętrza. Nasza rozmowa trwa godzinę.

 

3 krok

Po spotkaniu otrzymujesz ode mnie inspiracje "PO" (stworzone z udziałem AI - pokażą klimat proponowanych zmian!), moodboard - czyli Twój kompas urządzania, otrzymasz też listę zakupów z bezpośrednimi linkami do sklepów.

Chcesz podobnej inspiracji?

*opinie pochodzą ze zweryfikowanego źródła - prywatnych rozmów i zostały opublikowane za zgodą klientek

 

Otrzymasz też edytowalną listę zakupów!

Oraz moodboard - który pomoże Ci jeszcze lepiej uchwycić planowany klimat.

Moje klientki nazywają go KOMPASEM urządzania. Przydaje się przy każdych samodzielnych zakupach - które przecież też będziesz robić.

Ani na szybkiej konsultacji poleciłam płytki do kuchni. Wiedziałam czego szuka, co jej się podoba. 
Dom i jego elementy mają radować Twoje serce i duszę :)

Jak mogę Ci pomóc?

 

Jestem czułym architektem. W swojej pracy łączę rzetelną wiedzę architektury, urządzania, dekorowania i House-Coachingu™ oraz swoją autorską metodą pracy.

Dom to nie tylko meble, to przede wszystkim Twoje emocje, marzenia, pragnienia, wspomnienia. To przestrzeń, w której spędzasz najwięcej czasu w swoim życiu. W którym wychowują się Twoje dzieci, psy, koty. W którym powinniśmy czuć się błogo w samotności i w towarzystwie.

Do którego z radością zapraszamy gości.

Pomogę Ci urządzić dom, który pokochasz i nie będziesz chciała z niego wychodzić. Ty i Twoi bliscy.

* Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 490zł

Opinie o współpracy!


 • Cały proces przebiegł bardzo sprawnie – Ala poprowadziła mnie w perfekcyjny sposób, do uzyskania odpowiedzi jak powinna wyglądać moja sypialnia. Tym razem współpraca miała dla mnie zdecydowanie głębszy wymiar. Rady i sugestie, oprócz urządzenia sypialni odnosiły się metaforą do innych obszarów mojego życia. W niezwykle delikatny, pełen wyczucia i empatii sposób Ala naprowadzała mnie na właściwe rozwiązania. Nienarzucającą obecnością pomiędzy sesjami motywowała do wdrażania zaplanowany zmian. Już po wprowadzeniu kilku zmian w sypialni czuję się zdecydowanie lepiej. I to nie tylko w sypialni ;)
  Iza Krzyszycha
 • Ala Twoje wyzwanie jest stanowczo za długie, za fajne i zbyt intensywne żeby być wzywaniem darmowym. Mam nadzieję, że o tym wiesz i drugą edycję zrobisz płatną.
  Agata Dutkowska
 • Czasem przeszkadzał brak pomysłu, czasami fundusze, czasami nie miałam do tego głowy, a ostatnio nawet ochoty. Dzięki Tobie zakochałam się w tym domu na nowo (to tak trochę, jak w związku po dwóch latach zaczynamy się przyzwyczajać i drobne "swoistości" zaczynają nam działać na nerwy ;)). Przede wszystkim zrozumiałam, że kocham to miejsce, bo jest, jest moje, jest domem dla mojej córki, jest tym naszym bezpieczeństwem. I miałaś rację! Dom ładuje. Odkryłam, ze ja w nim odpoczywam, że czuję się tu jak na wakacjach, że mnie moje mieszkania relaksuje, uspokaja... ja nie lubię z niego wychodzić, nawet mimo tego, że jest takie niedopowiedziane, niedokończone. (...) Przypomniałaś mi o czymś dla mnie bardzo ważnym, a w moim mieszkaniu zaroiło się od motyli :)
  Kasia Klein
 
 

Ty też możesz pięknie mieszkać.