PIERWSZA W POLSCE SUBSKRYBYJNA PLATROFMA URZĄDZANIA WNĘTRZ

JESTEŚ GOTOWA URZĄDZIĆ SWÓJ PRZYTULNY DOM
LUB ROZKOCHAĆ SIĘ W NIM NA NOWO?


Marzysz o tym, żeby poczuć się jak w domu?
By najważniejsze miejsce na ziemi było spójne z Tobą,
harmonijne i koiło Twoje zmysły? Chciałabyś widzieć siebie we wnętrzach?
Chciałabyś w końcu skończyć urządzać swój dom?

CZY TO JEST CI BLISKIE? • Masz dosyć wszechobecnych inspiracji wystylizowanych wnętrz,
  a brak Ci porad do urządzenia własnego mieszkania lub domu?
 • Nie wiesz jak dobierać elementy do wnętrza, żeby wszytsko było spójne?
 • Boisz się coś zepsuć albo dokonać złego wyboru i stracić pieniądze?
 • Masz w domu miejsca wciąż nieskończone, na które zupełnie nie masz pomysłu.
 • Twój dom wciąż nie wygląda tak jakbyś chciała ale nie potrafisz wymyślić innych rozwiązań
 • Denerwują Cię białe ściany, denerwuje Cię obecny wystrój ale nie masz pomysłu na zmianę
  lub masz tych pomysłów za dużo i nie wiesz który wybrać?
To jedyne takie miejsce w internecie
POZNAJ

DOMOWĄ PRACOWNIĘ

Miejsce, w którym całą wiedzę podaną w prosty i przejrzysty sposób znajdziesz w jednym miejscu.
To miejsce tworzą kobiety podobne do Ciebie, gdzie w kameralnym gronie wspierasz się w zmianach i działasz.

TO WNĘTRZARSKI NETFLIKS!

Na platformie odnajdziesz działy:
Podstawowe zasady, rady i tipy
Pokój dzienny
Sypialnia
Pokój dziecka
Kuchnia
Łazienka
Spiżarnia


A także! Wywiady z ekspertami i dodatkowe kursy odnośnie tapet, zapachów w domu, oczyszczania przestrzeni i wiele wiele innych!

WYOBRAŹ SOBIE...Jakby to było, gdyby Twój dom opowiadał Twoją historię

Wracasz do domu i czujesz radość oraz spokój. Siadasz w swoim ulubionym fotelu, wtulasz się w koc i chwytasz do ręki ulubiony kubek. Na ścianie wiszą zdjęcia, które wywołują Twój uśmiech na myśl o ulubionych wyprawach.

W kuchni masz porządek, wszystko ma swoje miejsce, a przygotowywanie posiłków w ulubionych garnkach to czysta przyjemność.

Twoja łazienka, to Twoja oaza i miejsce dbania o swoje ciało. Koło wanny stoją ulubione świece, masz też miejsce na książkę. Maseczki i lakiery do paznokci mają swoje miejsce, z przyjemnością otwierasz szufladę.

Twoja sypialnia to miejsce, w którym łądujesz swoje baterie. W otoczeniu wybranych zdjęć czytasz ulubioną książkę, a potem w ukochanej lnianej pościeli zasypiasz i budzisz się wypoczęta. Czujesz, że to Twoje miejsce, jakbyś tu była od zawsze.

Uwielbiasz przebywać w swoim domu, uwielbiasz do niego wracać. Twój dom to jedyne miejsce, w którym możesz poczuć się w pełni sobą, w którym odpoczywasz, wspominasz ulubione chwile i planujesz swoje dalsze kroki.

Nie masz też wątpliwości co wybierać i jak zmieniać przestrzeń. Słuchasz swojego serca i tworzysz dom w zgodzie ze sobą, w rytmie slow.

TO NIE PRZYPADEK,
ŻE JESTEŚ NA TEJ STRONIE


W głębi serca chciałabyś stworzyć przytulny dom, spójny z Tobą i Twoimi potrzebami.
Dom, który przyniesie Ci radość, szczęście i spokój.
Dom, który będą pamiętać Twoje dzieci, będą odwiedzać Twoi bliscy.

Taki dom stworzysz krok po kroku w Domowej PracowniTo kameralna społeczność kobiet, dla których dom jest ważnym miejscem w życiu. Kobiet, dla których harmonijne otoczenie dodaje energii i wnosi radość życia.

W PRACOWNI ZNAJDZIESZ

 • Ponad 10 kursów online w jednym miejscu. W kursach video, pdfy, checklisty, workbooki, które pomogą Ci urządzić wymarzony dom. Każdy kurs to mała porcja wiedzy podzielona na przystępne kroki, tak abyś szybciej wdrożyła zdobytą wiedzę i zobaczyła rezultaty.
 • Wszystkie materiały zebrane są w jednym miejscu! Nie musisz tracić czasu na szukanie informacji w internecie.
 • Spotkania na żywo. Poznajemy się w kameralnej grupie, gdzie staram się poznać Cię i jak najlepiej dopasować podpowiedzi by zainspirować Cię do działania.
 • Sesje pytań i odpowiedzi podczas, których rozwiewam Twoje wątpliwości.
 • Wywiady z ekspertami, dodatkowe minikursy takie jak zapachy we wnętrzach, naturalne metody sprzątania, decluttering, oczyszczanie przestrzeni. Wszytsko w jednym miejscu!
 • Aktywną grupę na Facebooku, gdzie w gronie kobiet o podobnym spojrzeniu na świat, w atmosferze wsparcia motywujesz się do działań. Dzięki grupie masz poczucie, że nie jesteś sama!

DOŁĄCZ DO LISTY OCZEKUJĄCYCH

Idealnie trafiłaś

PRACOWNIA TO WYJĄTKOWE MIEJSCE!

Zamiast kupować dziesiątki kursów - wszytsko najdziesz w jednym miejscu. Nie musisz działać na oślep, kupować kurów w wąskich tematach czy przeszukiwać ton inspiracji - które nie posuwają Cię do przodu.

W cenie jednego kursu dostajesz natychmiasowy dostęp do wszytskich treści, korzystasz z nich tak długo jak potrzebujesz. Wykupujesz dostęp na 1 miesiąc.

Pracownia to kameralna grupa wspierających się kobiet. Staram się poznać każdą uczestniczkę i towarzyszyć jej w zmianach, kibicować i inspirować. Poczujesz tu wsparcie kobiet podobnych do Ciebie

Nie musisz obawiać się kolejnych nietrafionych zakupów, stać w miejscu z urzadzaniem i mieszkać w niedokońcoznym domu. Przytulny dom, który ładuje Twoje baterie jest w zasięgu Twojej ręki.

O MNIEJestem Alicja Mateja. Pomagam kobietom odkryć ich wnętrzarskie DNA i urządzić wnętrza, które ładują ich życiowe baterie. Moją misją jest pokazywanie, że urządzanie wnętrz jest proste i w zasięgu naszych możliwości! To nie fizyka kwantowa.

Jestem zdania, że internetowy świat jest przesycony inspiracjami, w których coraz częściej się gubimy. Brakuje nam prostych podpowiedzi jak urządzić "moje" wnętrze, tak bym czuła sie bezpiecznie, przytulnie i harmonijnie. Tak by to było "moje" miejsce na ziemi.

Jest to też jedyne miejsce nie tylko w Polsce, ale i na świecie gdzie na jednej platformie łączę i pokazuję Ci nie tylko narzędzia wnętrzarskie - jestem architektem z ponad 10letnim doświadczeniem ale i House-Coachingowe™. House-Coaching™ to metoda stworzona przez Kirsten Steno, skupiona na człowieku, jego potrzebach, tym co sprawia mu radość, pozwala wzrastać. Na platformie znajdziesz wiele cennych podpowiedzi!

START CZERWIEC 2022

DOŁĄCZ DO LISTY OCZEKUJĄCYCH