JESTEŚ GOTOWA URZĄDZIĆ SWÓJ PRZYTULNY DOM
LUB ROZKOCHAĆ SIĘ W NIM NA NOWO?


Marzysz o tym, żeby poczuć się jak w domu?
By najważniejsze miejsce na ziemi było spójne z Tobą,
harmonijne i koiło Twoje zmysły? Chciałabyś widzieć siebie we wnętrzach?
Chciałabyś w końcu skończyć urządzać swój dom?

CZY TO JEST CI BLISKIE? • Masz dosyć wszechobecnych inspiracji wystylizowanych wnętrz,
  a brak Ci porad do urządzenia własnego mieszkania lub domu?
 • Nie wiesz jak dobierać elementy do wnętrza, żeby wszytsko było spójne?
 • Boisz się coś zepsuć albo dokonać złego wyboru i stracić pieniądze?
 • Masz w domu miejsca wciąż nieskończone, na które zupełnie nie masz pomysłu.
 • Twój dom wciąż nie wygląda tak jakbyś chciała ale nie potrafisz wymyślić innych rozwiązań
 • Denerwują Cię białe ściany, denerwuje Cię obecny wystrój ale nie masz pomysłu na zmianę
  lub masz tych pomysłów za dużo i nie wiesz który wybrać?
To jedyne takie miejsce w internecie

TO WNĘTRZARSKI NETFLIKS!

Na platformie odnajdziesz działy:
Podstawowe zasady, rady i tipy
Pokój dzienny
Sypialnia
Pokój dziecka
Kuchnia
Łazienka
Spiżarnia


A także! Wywiady z ekspertami i dodatkowe kursy odnośnie tapet, zapachów w domu, oczyszczania przestrzeni i wiele wiele innych!

WYOBRAŹ SOBIE...Jakby to było, gdyby Twój dom opowiadał Twoją historię

Wracasz do domu i czujesz radość oraz spokój. Siadasz w swoim ulubionym fotelu, wtulasz się w koc i chwytasz do ręki ulubiony kubek. Na ścianie wiszą zdjęcia, które wywołują Twój uśmiech na myśl o ulubionych wyprawach.

W kuchni masz porządek, wszystko ma swoje miejsce, a przygotowywanie posiłków w ulubionych garnkach to czysta przyjemność.

Twoja łazienka, to Twoja oaza i miejsce dbania o swoje ciało. Koło wanny stoją ulubione świece, masz też miejsce na książkę. Maseczki i lakiery do paznokci mają swoje miejsce, z przyjemnością otwierasz szufladę.

Twoja sypialnia to miejsce, w którym łądujesz swoje baterie. W otoczeniu wybranych zdjęć czytasz ulubioną książkę, a potem w ukochanej lnianej pościeli zasypiasz i budzisz się wypoczęta. Czujesz, że to Twoje miejsce, jakbyś tu była od zawsze.

Uwielbiasz przebywać w swoim domu, uwielbiasz do niego wracać. Twój dom to jedyne miejsce, w którym możesz poczuć się w pełni sobą, w którym odpoczywasz, wspominasz ulubione chwile i planujesz swoje dalsze kroki.

Nie masz też wątpliwości co wybierać i jak zmieniać przestrzeń. Słuchasz swojego serca i tworzysz dom w zgodzie ze sobą, w rytmie slow.

TO NIE PRZYPADEK,
ŻE JESTEŚ NA TEJ STRONIE


W głębi serca chciałabyś stworzyć przytulny dom, spójny z Tobą i Twoimi potrzebami.
Dom, który przyniesie Ci radość, szczęście i spokój.
Dom, który będą pamiętać Twoje dzieci, będą odwiedzać Twoi bliscy.

Taki dom stworzysz krok po kroku w Pracownii Urządzania Twojego Domu.To kameralna społeczność kobiet, dla których dom jest ważnym miejscem w życiu. Kobiet, dla których harmonijne otoczenie dodaje energii i wnosi radość życia.
POZNAJ

Pracownia Urządzania Twojego Domu

Miejsce, w którym całą wiedzę podaną w prosty i przejrzysty sposób znajdziesz w jednym miejscu.
To miejsce tworzą kobiety podobne do Ciebie, gdzie w kameralnym gronie wspierasz się w zmianach i działasz.

W PRACOWNI ZNAJDZIESZ

 • Ponad 10 kursów online w jednym miejscu. W kursach video, pdfy, checklisty, workbooki, które pomogą Ci urządzić wymarzony dom. Każdy kurs to mała porcja wiedzy podzielona na przystępne kroki, tak abyś szybciej wdrożyła zdobytą wiedzę i zobaczyła rezultaty.
 • Wszystkie materiały zebrane są w jednym miejscu! Nie musisz tracić czasu na szukanie informacji w internecie.
 • Spotkania na żywo. Poznajemy się w kameralnej grupie, gdzie staram się poznać Cię i jak najlepiej dopasować podpowiedzi by zainspirować Cię do działania.
 • Sesje pytań i odpowiedzi podczas, których rozwiewam Twoje wątpliwości.
 • Wywiady z ekspertami, dodatkowe minikursy takie jak zapachy we wnętrzach, naturalne metody sprzątania, decluttering, oczyszczanie przestrzeni. Wszytsko w jednym miejscu!
 • Aktywną grupę na Facebooku, gdzie w gronie kobiet o podobnym spojrzeniu na świat, w atmosferze wsparcia motywujesz się do działań. Dzięki grupie masz poczucie, że nie jesteś sama!

DOŁĄCZ DO LISTY OCZEKUJĄCYCH

Idealnie trafiłaś

PRACOWNIA TO WYJĄTKOWE MIEJSCE!

Zamiast kupować dziesiątki kursów - wszytsko najdziesz w jednym miejscu. Nie musisz działać na oślep, kupować kurów w wąskich tematach czy przeszukiwać ton inspiracji - które nie posuwają Cię do przodu.

W cenie jednego kursu dostajesz natychmiasowy dostęp do wszytskich treści, korzystasz z nich tak długo jak potrzebujesz. Wykupujesz dostęp na 1 miesiąc.

Pracownia to kameralna grupa wspierających się kobiet. Staram się poznać każdą uczestniczkę i towarzyszyć jej w zmianach, kibicować i inspirować. Poczujesz tu wsparcie kobiet podobnych do Ciebie

Nie musisz obawiać się kolejnych nietrafionych zakupów, stać w miejscu z urzadzaniem i mieszkać w niedokońcoznym domu. Przytulny dom, który ładuje Twoje baterie jest w zasięgu Twojej ręki.

O MNIEJestem Alicja Mateja. Pomagam kobietom odkryć ich wnętrzarskie DNA i urządzić wnętrza, które ładują ich życiowe baterie. Moją misją jest pokazywanie, że urządzanie wnętrz jest proste i w zasięgu naszych możliwości! To nie fizyka kwantowa.

Jestem zdania, że internetowy świat jest przesycony inspiracjami, w których coraz częściej się gubimy. Brakuje nam prostych podpowiedzi jak urządzić "moje" wnętrze, tak bym czuła sie bezpiecznie, przytulnie i harmonijnie. Tak by to było "moje" miejsce na ziemi.

Jest to też jedyne miejsce nie tylko w Polsce, ale i na świecie gdzie na jednej platformie łączę i pokazuję Ci nie tylko narzędzia wnętrzarskie - jestem architektem z ponad 10letnim doświadczeniem ale i House-Coachingowe™. House-Coaching™ to metoda stworzona przez Kirsten Steno, skupiona na człowieku, jego potrzebach, tym co sprawia mu radość, pozwala wzrastać. Na platformie znajdziesz wiele cennych podpowiedzi!

START MARZEC 2022

DOŁĄCZ DO LISTY OCZEKUJĄCYCH

Logowanie