Pokój, który wspiera rozwój – Alicja Mateja

Nagranie webinaru jest dostępne bezpłatnie do czwartku, 28 września do północy, czyli jeszcze przez:

HurryTimer: Invalid campaign ID.

Jeśli po obejrzeniu nagrania webinaru będziesz zainteresowana moim wsparciem w tworzeniu pokoju dla Twojego dziecka, który jest boostem dla jego rozwoju - to do 28 września do północy możesz dołączyć do programu i skorzystać z promocyjnej oferty.

Większość informacji znajdziesz poniżej. Jeśli jednak będziesz miała jakieś pytania napisz pracownia@alicjamateja.pl

EDYCJA PAŹDZIERNIK 2023*

Pokój wspierający rozwój dziecka.

Jak przytulnie i wspierająco urządzić pokój dla przedszkolaka i wczesnoszkolniaka. Tak by pokój był jak najlepiej dopasowany do dziecka.

materiały kursowe będą dostępne w październiku 2023r.*

 

Czy jesteś gotowa urządzić pokój dziecka tak, by nie tylko był przytulny ale również wspierał jego rozwój? 

 

Wiesz, że po tym jak dobrze rozplanowałam i urządziłam pokój zachęciłam 3 swoich dzieci do tego, one bez żadnych moich tłumaczeń intuicyjnie podejmowały takie aktywności jak czytanie, czy odpoczynek w odpowiednio przygotowanych miejscach??

Pokój dziecka to takie "miasto w mieście". Stworzyłam autorski PRZEPIS na to jak najlepiej urządzić pokój dziecka, by wykorzystać przestrzeń, którą masz i dopasować ją do Twojej Pociechy.

 

Połączyłam swoją całą dotychczasową wiedzę o urządzaniu pokoi

dziecięcych z House-Coachingiem i elementami psychologii

środowiskowej.

Wszystko zaczęło się łączyć w całość.

 

Pokój dziecka realnie wpływa na jego funkcjonowanie, zachowanie i rozwój.

Zanim zaczniesz urządzić piękną, wspierającą przestrzeń dopasowaną do

Twojego dziecka - potrzebujesz ją najpierw uporządkować i zorganizować.

 

Inaczej urządzanie nie zadziała. To jest jak jeden, połączony organizm.

Wiem jak ogromny wpływ na nasze codzienne, rodzinne życie ma dom i to w jaki sposób jest urządzony.

Dzieciom łatwiej jest rozwijać pasje, wyciszać, odpoczywać, czytać, bawić się kiedy ich pokój jest do tego dobrze przygotowany. Wzrasta ich samodzielność i poczucie własnej wartości. Ale również na to czy Wy jako rodzice macie łatwość w codziennym ogarnianiu dzieci i naszego domu.

W urządzaniu połączyłam nie tylko powyższe doświadczenie, ale też wiedzę ze szkoleń i kursów - Urządzania domu w stylu Montessori, Cudownego Dziecka, metody Domana, Brain City.

Dasz radę urządzić pokój dla swojego dziecka?

Oraz czy to się opłaca?

Oczywiście, że tak! Przecież i tak to robisz prawda? Próbujesz stworzyć jak najlepszy pokój dla swoich dzieci. 

Wasze mieszkanie, czy dom, a szczególnie pokój dziecka - to dla niego najważniejsze miejsca. Będzie je wspominało latami. To właśnie u siebie spędza większość swojego dziecięcego czasu.

Jestem tu po to, by odczarować dla Ciebie urządzanie Twoich własnych wnętrz.

Pokój dziecka powinien mu służyć. Jak również Wam rodzicom. A dodatkowo po prostu bardzo Wam się podobać. To +100 punktów do Waszego samopoczucia i codziennego funkcjonowania.

Tylko trzeba podejść do tematu strategicznie i pożegnać się z myśleniem, że wyprawa do sklepu z meblami bez żadnego planu rozwiąże temat.

Co mam na myśli?

Graf, który właśnie zobaczyłaś obrazuje fragment mojego PRZEPISU urządzania pokoju dziecka.

Większość rodziców, która zaczyna urządzanie swój pierwszy krok kieruje w stronę szukania inspiracji lub pójścia na zakupy. Być może już zdążyłaś się przekonać, że ta droga nie prowadzi do Twojego wymarzonego celu.

WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PZEDE WSZYSTKIM NA:

 • To nie sztuka wybrać fajną szafę. Sztuką jest dopasować ją do reszty. I przede wszystkim dziecka i przestrzeni.
 • Zanim zabierzemy się za dekorowanie, wybieranie tapety, lamp powinniśmy się mocno zastanowić jak to wpłynie na zachowanie dziecka i czy dobrze rozplanowaliśmy jego aktywności w pokoju.
 • Porządkowanie i organizacja zabawek, książek, przyborów szkolnych jest KLUCZOWA w urządzaniu pokoju dziecka. Bez tego to jak zjeść nieupieczone ciasto. Bez wstępnej obróbki ;)
 

 Szokujące fakty

przestrzeń dla Twojego dziecka powinna być nie tylko piękna.
Powinna też wspierać go w rozwoju i ułatwiać Wam życie.

 

 • Według licznych badań niewłaściwie użyte kolory w pokoju dziecka wpływają na jego zdolność koncentracji, nastroju - tak ważne przy nauce jakiejkolwiek umiejętności.

 • Bałagan wpływa nie tylko na nastrój, zdolność koncentracji i umiejętność organizacji. Badania potwierdzają również, że w zabałaganionej przestrzeni częściej sięgamy choćby po niezdrowe przekąski.
  Jeśli dziecko od małego będzie żyło w bałaganie - trudno będzie mu to później zmienić.

 • Twój 7latek nie będzie w stanie skupić się na nauce, jeśli będzie miał źle przystosowany pokój.

 • Od najmłodszych lat - dziecko może wzmacniać pewność siebie, świadomość swoich potrzeb, a nawet swoje IQ poprzez dobrze dostosowaną przestrzeń.

 • Nieodpowiednio dobrane oświetlenie w pokoju dziecka - może sprawiać, że nie będzie chciało w nim przebywać.

 • Przeprowadzono badania, w których rozpoznawano wpływ przestrzeni na nastrój i zachowanie z udziałem dzieci już w wieku 3 lat. Wpływ otoczenia jest taki sam na dzieci, jak i na dorosłych.

*badania opisane m.in w książce "Designology" dr Sally Augustin.

 

Zobacz co o moim PRZEPISIE na urządzanie mówią kursantki:

"Ala, Twój kurs jest odpowiedzią na uniwersalny problem, jaki mają ludzie. Nie wiemy: Od czego zacząć? Co lubię? Czego potrzebuję? Gdzie szukać? Jak łączyć? To wszystko, a przynajmniej większość jest w Twoim kursie! Połączenie Twojej fachowej wiedzy o urządzaniu wnętrz z podejściem coachingowym- to jest to czego potrzebujemy.

Narzędzia, wizualizacje, pytania: Czego potrzebujesz? Jak chcesz się czuć? To są niesamowite narzędzia do tego, żeby ruszyć z miejsca- ja nie mogłam, nie umiałam zacząć, zadać sobie odpowiednich pytań. Marzyłam o pracy z architektem, ale to rozwiązanie było dla mnie zbyt kosztowne. Przekonywałam samą siebie, że rzeczy w naszym domu, wystrój, to co mnie uwiera- są ok i nie mamy teraz budżetu na zmiany. Ty, Twój kurs- dał mi taki ogromny boost energii, falę zmiany, ruszyłam z miejsca."
Karolina Rymer

*opinia pochodzi ze zweryfikowanego źródła - ankiety ewaluacyjnej kursu dr House

 

Po pierwsze House-Coaching - zupełnie inne podejście do urządzania wnętrz - nie, żeby przypodobać się innym, czy podążać za aktualnymi trendami, ale by mi i mojej rodzinie żyło się tu dobrze, żeby każdy czuł tu swoją przestrzeń (i bynajmniej nie chodzi o metraż).

(...) I żeby kurs dał nam oczekiwane rezultaty wcale nie musimy od razu dysponować dużym budżetem na metamorfozę - kurs daje nam "wędkę", pokazuje jak działać, jak planować - daje nam know-how."
Sylwia Kaiser

*opinia pochodzi ze zweryfikowanego źródła - ankiety ewaluacyjnej kursu dr House 

 

A Ty? Jesteś gotowa?

Urządzić taki pokój dziecka, który wpływa na jego (i Wasz):

 

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi "TAK" - to serdecznie zapraszam Cię do mojego najnowszego programu "Pokój dziecka, który wspiera jego rozwój" - który pomoże Ci krok po kroku urządzić nie tylko ładny, przytulny pokój ale też taki, który będzie Was wspierał w codzienności, a Twojemu dziecku pomoże się rozwijać.

Odkąd urządziłam w ten sposób pokoje swoim dzieciom, one nie tylko chętnie w nim przebywają, korzystają w pokojów w sposób różnorodny, dużo łatwiej im utrzymać porządek.

A teraz pomagam w ten sposób urządzać pokoje swoim klientom, a od ich dzieci słyszę "W dechę! Jest dokładnie tak jak chciałem!" - Michał.

 

Jeśli zamiast codziennego chaosu, walki z bałaganem i zgadywania co kupić do pokoju dziecka wolisz odzyskać czas i oglądać swoje dzieci, które chętnie bawią się, rysują i czytają książki w swoich pokojach, to czytaj dalej.

Mnie ta wizja bardzo się podoba :)

 

Nikt nie jest w stanie urządzić pokoju Twojego dziecka za Ciebie.

 

Żaden dekorator, ani architekt nie zna TAK dobrze Twojej rodziny, Twoich dzieci, Waszych potrzeb jak Ty.
Podpowiem Ci jak je lepiej poznać, przełożyć na wnętrza i zrobić to z lekkością.
Jak znaleźć Wasz własny styl, styl na pokój Twojego dziecka, który będzie do Was pasował najlepiej.

Tak, żeby pokój był dla niego wsparciem w rozwoju umiejętności, a nie przeszkodą!

ZAPRASZAM CIĘ DO PROGRAMU:

Pokój wspierający rozwój dziecka.

Jak skutecznie, krok po kroku urządzić piękny, przytulny pokój przedszkolaka lub wczesnoszkolniaka. 

Tak by codziennie wspierał Twoje dziecko.

To dużo więcej niż ustawianie mebli

Bez obaw pokażę Ci wszystkie najważniejsze podstawy urządzania pokoju Twojego dziecka.
Potrzebujesz wiedzieć gdzie "włączyć telefon, jak zadzwonić i jak go naładować." Ale ten kurs tutaj dopiero się rozkręca. Uwierz mi, samo ustawienie mebli w pokoju nic Ci nie da, jeśli nie będzie przemyślane pod względem potrzeb i upodobań dziecka oraz Twoich.

To nastawienie na wsparcie Twojego dziecka

Dzieci uwielbiają prostotę. Nie tylko jeśli chodzi o ilość rzeczy, takich jak ubrania, zabawki, pomoce. Lubią prosty, jasny układ pokoju, rozkład przedmiotów, funkcji. To sprawia, że są spokojniejsze. Czują się bezpiecznie bo pokój jest "przewidywalny".

To dbanie o dobrostan dziecka i Twój

Wnętrza naszych domów, pokoi, z którymi jesteśmy w nieustannym kontakcie sprawiają, że w określony sposób czujemy się wnich, funkcjonujemy. Mamy energię do działania lub bałagan nam ją"wysysa". Możesz w tak łatwy sposób, jak dopasowany pokój pomóc dziecku zadbać o jego dobry nastrój. Każda Mama wie jakie to ważne ;)

To wiedza, jak łatwo wprowadzać zmiany z wiekiem

Kiedy już poznasz zasady, z lekkością będziesz poruszać się po kolejnych, nieuniknionych zmianach w pokoju dziecka. Moim zdaniem urządzanie pokoju, który rośnie razem z dzieckiem to mit. Można kupić biurko, które rośnie, łóżko, które rośnie. Jednak po latach upodobania się zmieniają, a przedmioty w pokoju dziecka zużywają. Lepiej chociaż częściowo dopasować pokój do aktualnego wieku dziecka.

Program powstał po to by:

????  Pomóc Ci uporządkować, zorganizować przestrzeń Twojej pociechy

???? Znaleźć najlepszy pomysł na pokój Twojego dziecka

???? Ułożyć przestrzeń dziecka funkcjonalnie - w sposób najlepiej dopasowany do Waszej rodziny.

???? Wykorzystać możliwości jakie daje pokój dziecka i meble, które już macie - by jak najlepiej wspierać jego rozwój.

???? Dać Twojemu dziecku najlepsze warunki do nauki koncentracji, organizacji i samodzielnego działania oraz dbania o przestrzeń wokół siebie.

???? Stworzyć dziecku jak najlepsze warunki do nauki już od najmłodszych lat.

???? Pomóc Ci kształtować NASTAWIENIE dziecka - tak, by osiągało sukcesy w życiu oraz swoje CELE.

 

 


To ważne, żeby traktować dzieci z szacunkiem i od najmłodszych lat podsycać jego pasje, miłość do nauki. Wystarczy otaczać je wartościowymi treściami w pokoju.

 

To przecież niezwykle ważne w całym jego przyszłym życiu.
 

 

Co dokładnie będziemy robić?!

Startujemy 2 października 2023r. !

2 października otrzymasz dostęp do początkowych materiałów. (Uwierz mi - będziesz miała co robić!)
Resztę materiałów otrzymasz do połowy października.

 

POZNAJ MODUŁY PROGRAMU

ponad 16 zestawów (5)

MODUŁ 1 - WSTĘP


• Powiem Ci jakie elementy pokoju, takie jak kolor, układ - jak wpływają na dziecko i jego zachowanie, nastrój.
Motywacja, zyskasz motywację do działania.
Dostaniesz krok po kroku, powiem Ci jak urządzić pokój by nie stracić zapału i działać efektywnie.
Mindset Również jest bardzo, BARDZO ważnym elementem urządzania. Spojrzysz z większą lekkością i radością na pokój swojego dziecka.
Cel Ustalisz swój cel działania na ten program.
ponad 16 zestawów (7)

MODUŁ 2 - PLAN NA POKÓJ DZIECKA


Twój styl Powiem Ci jak w prosty sposób znaleźć własny styl na pokój dziecka - który do Was pasuje
Proste zasady Poznasz proste zasady urządzania - które sprawią, że pokój będzie piękny i harmonijny.
Działanie Powiem Ci jak przenosić to co w planie na konkrety i jak spojrzeć na Twój plan w stosunku do tego CO JUŻ MACIE w pokoju.
Jasny kierunek działań i plan Po tym module poczujesz JASNOŚĆ w jakim iść kierunku z urządzaniem pokoju Twojego dziecka. Koniec z chaosem!
Budżet Dostaniesz ode mnie arkusz, który sam oszacuje koszt zmian w pokoju dziecka :)
ponad 16 zestawów (6)

MODUŁ 3 - ODGRACANIE


Spokojnie! będziemy to robić razem według sprawdzonego planu
Narzędziownik Dam Ci sprawdzone i skuteczne narzędzia NIEZBĘDNE w tym kroku.
Zabawki powiem Ci jak skutecznie zmniejszyć ich ilość. Opowiem też o tym z jakiego powodu to dla nas Mam takie trudne i jak temu zaradzić.
Ubrania Przez to też przebraniemy. Podpowiem Ci ile sztuk ubrań najlepiej zostawić dziecku.
Książki Przez nie też przejdziemy. Podpowiem Ci jak bez bólu serca pożegnać je z domu.
Dziecko Opowiem Ci jak fajnie włączyć dziecko w ten krok, opowiem Ci o tym jak ja rozmawiam z dziećmi i jak można wpleść w sprzątanie nawet naukę finansów!
ponad 16 zestawów (12)

MODUŁ 4 - ORGANIZACJA


Zajmiemy się przechowywaniem dla przedszkolaka i wczesnoszkolniaka:
Zabawki Podpowiem Ci jak przechowywać zabawki, na różne sposoby tak by było to najbardziej funkcjonalne.
Ubrania czyli jak najlepiej przechowywać ubrania, by tworzyło się mało bałaganu.
Książki omówimy przechowywanie i najefektywniejsze umiejscowienie książek w pokoju.
Omówię kilka mebli, które najlepiej sprawdzają się jeśli chodzi o przechowywanie w pokoju dziecka.
Dostaniesz też naklejki, dodatkowo powiem Ci jak łątwo dostosować je do siebie. Dziecko może wybrać obrazki - które najbardziej mu się spodobają! To na pewno zachęci go do sprzątania :)
3

MODUŁ 5 - UKŁAD FUNKCJONALNY


Ułożysz meble w pokoju bez wysiłku i przesuwania.
Sprawdzisz jakie meble i w jakim układzie najlepiej sprawdzą się w pokoju Twojego dziecka.
Dowiesz się co to są STREFY i jak mogą Wam wspaniale służyć. Opowiem Ci też o przykładach wykorzystania stref.
Podpowiem Ci jak szybko i w miarę możliwości bezkosztowo możesz ułożyć pokój, tak by zachęcić dziecko do danej aktywności - jak zabawa, relaks, czy czytanie.
ponad 16 zestawów (8)

MODUŁ 6 - PRZEDSZKOLAK


Meble Podpowiem Ci jakie meble są najlepsze dla tego wieku i w które warto zainwestować.
Dodatki Podpowiem Ci jakie dodatki, dekoracje fajnie sprawdzają się w tym wieku.
Układ w pokoju jakie rozwiązania w pokoju będą najlepsze dla przedszkolaka i dlaczego? Jak można je szybko wprowadzić.
Dom kilka podpowiedzi na kuchnię, łazienkę i przedpokój dla tego wspaniałego wieku! :)
ponad 16 zestawów (9)

MODUŁ 7 - WCZESNOSZKOLNIAK


Meble Podpowiem Ci jakie meble są najlepsze dla tego wieku i w które warto zainwestować.
Dodatki Podpowiem Ci jakie dodatki, dekoracje fajnie sprawdzają się w tym wieku.
Układ w pokoju jakie rozwiązania w pokoju będą najlepsze dla wczesnoszkolniaka i dlaczego? Jak można je szybko wprowadzić.
Etap przejściowy Jak się do niego przygotować, by jak najkorzystniej wprowadzić zmiany w pokoju dziecka - kiedy z przedszkolaka staje się szkolniakiem.
5

MODUŁ 8 - PROSTE I SPRAWDZONE SPOSOBY NA ZMIANĘ W POKOJU DZIECKA


Proste sposoby na odświeżenie pokoju podpowiem Ci sprawdzone i kreatywne pomysły na zmianę.
BAZA Podpowiem jak urządzić pokój i z jakich mebli skorzystać by łatwo w nim wprowadzić zmiany. Co zrobić, żeby wnętrze było harmonijne.
Ps. Budżet i plan przeszły do modułu 2 :)
 

Będę prowadzić Cię za rękę.

 

Urządzanie jest proste - i tak to robisz. Łatwiej, lżej i taniej będzie to robić z konkretnym planem. Ja powiem Ci jak to zrobić najlepiej by pokój odpowiadał na Wasze potrzeby i marzenia.

Pamiętaj, że jesteś pierwszym
i najlepszym nauczycielem dla swojego dziecka.

 

 

Pokój dziecka ale również przestrzeń domu - mogą Cię w tym wspierać lub Ci to utrudniać. 
Niewłaściwie przystosowana przestrzeń domu wpływa znacząco nie tylko na dziecko ale i funkcjonowanie całej rodziny.

 

Nawet jeśli nie czujesz się pewnie w urządzaniu.

Jeśli wielokrotnie próbowałaś, ale bez oczekiwanych rezultatów.

Nawet jeśli masz niewiele czasu.

W programie podążasz sprawdzoną metodą. 

 

Pokazuję Ci proste sposoby na najlepsze urządzenie pokoju Twojego dziecka ale też - tam gdzie to możliwe gotowe rozwiązania do wdrożenia od zaraz.

Bez presji.
Bez przytłoczenia.
Bez niepotrzebnego zabierania Twojego czasu.

 

Tylko spokojnie! Nie będziemy robić z urządzania doktoratu!

 

Zależy mi na tym, żebyś jak najszybciej wprowadziła wspierające zmiany do pokoju Twojego dziecka. Nie będę uczyła Cię projektowania wnętrz.

 


Dam Ci najprostsze znane mi na ten moment narzędzia do stworzenia najlepszej możliwej przestrzeni w pokoju Twojego dziecka, ale też drobnych zmian w funkcjonowaniu Waszego mieszkania/domu (jak lepiej zorganizowany przedpokój) - który ułatwia poranne wychodzenie z domu.

Czy potrzebny Ci buldożer i wielkie zmiany?


Absolutnie nie!

 

Nie obiecuję Ci, że wystarczy machnąć farbą jedną ścianę. Postaramy się najlepiej wykorzystać to co już masz i w możliwie najłatwiejszy dla Was sposób wprowadzić zmiany.

☝️ Czasem wystarczą drobne zmiany jak przemalowanie ścian, wymiana, zakup dodatków.

✌️Czasem - jeśli Twoje dziecko zaczęło mocno rosnąć - wymiana łóżka lub zakup nowego biurka.

 

To wszystko zależy od Twoich potrzeb, efektu jaki chcesz osiągnąć oraz Twojego budżetu.

 

⚠️ Tylko uważaj. Udział w moich kursach zaraża miłością do zmiany w swoich domowych przestrzeniach. Tak, żeby żyło nam się w nim jak najlepiej. Mam na to wiele dowodów...

 

BONUSY! (wartość 1810zł)

2

#1 RODZEŃSTWO (150zł)

Jak najlepiej dostosować wspólny pokój? Jak pogodzić różnice wieku, różne potrzeby zgodnie z możliwościami jakie mamy. Jak urządzić pokój, by spójnie połączyć różne zainteresowania. (150zł)
6

#2 GOTOWE ZESTAWY PRODUKTÓW (670zł)

Wraz z bezpośrednimi linkami (meble, lampy, dodatki), które skrócą cenne godziny Twoich poszukiwań - podzielone kolorystycznie i tematycznie. Sprawdzone kolory - z nazwami farb dla przedszkolaka i wczesnoszkolniaka.
ponad 16 zestawów

#3 PRZYKŁADOWE PROJEKTYx4 + BUDŻET I WYJAŚNIENIE (2687zł)

Pokażę Ci na realnych przykładach rozwiązania w pokojach dzieci - na rzeczywistych meblach ze sklepu. Będziesz mogła przełożyć te rozwiązania do pokoju swojego dziecka.
5

#4 NADPOBUDLIWOŚĆ I ADHD (150zł)

Nie jestem psychologiem, ale w oparciu o materiały psychologii środowiskowej przygotowuję informacje dla Ciebie o tym jak najlepiej urządzić pokój dla dziecka z nadpobudliwością i ADHD.

W kursie pokażę Ci jak w bardzo prosty sposób sprawdzić REALNE produkty ze sklepu w pokoju Twojego dziecka jeszcze PRZED zakupem.

ponad 16 zestawów (1)

#5 POCZUJ WNĘTRZE PRZED URZĄDZANIEM (350zł)

Pokażę Ci jak w bezpłatnym narzędziu przygotować szkicowy model 3d zdjęcie "jak prawdziwe". Będziesz mogła pokazać dziecku pokój - jeszcze przed zmianami. Model będzie oparty na ogólnych meblach i dodatkach - oddający jednak rozwiązania materiałowe i kolorystyczne.Sprawdzisz czy dana rzecz będzie pasowała do pokoju Twojego dziecka jeszcze przed zakupem! Nie musisz instalować żadnych programów. Sposób jest tak prosty, że zrobiłoby to też Twoje dziecko :)

ponad 16 zestawów (2)

#6 LISTY KONTROLNE (150zł)

Tak, żeby nic Ci nie umknęło w urządzaniu pokoju dla Twojego dziecka. Działaj we własnym tempie ale według przepisu + video objaśniające.
4

#7 SPRAWDZONE KOLORY I MARKI DO WNĘTRZ (150zł)

Otrzymasz ode mnie sprawdzone kolory do pokoju dziecka, razem z nazwami farb. Harmonijne zestawienia kolorów, byś nie musiała błądzić. Oraz Ebook ze sprawdzonymi markami wnętrzarskimi - oszczędzisz godziny na wyszukiwaniu.
 

DODATKOWO!

 

???? Będziemy działać razem 10 tygodni. Będziesz miała czas na zapoznanie się z materiałami, wprowadzenie pierwszych zmian. Choć uczestniczki, z którymi pracowałam podczas kursu o tworzeniu salonu swoich marzeń potrafiły zmienić go zupełnie już w 6 tygodni! Up to You!

????‍???? Dostęp do wszystkich modułów otrzymasz do połowy października. Będę je tworzyć razem z Tobą. Daję Ci słowo, że od początku października BĘDZIESZ miała nad czym pracować.

????‍❤️‍???? Będziemy spotykać się co 2 tygodnie (oprócz wersji BASIC)- podczas spotkań będę omawiać wcześniej wysłane wyzwania, z którymi się mierzysz i odpowiadać na Twoje pytania. Czeka nas więc 5 spotkań na Zoomie we wtorki o 10:00. Pierwsze spotkanie 10 października 2023r.
Będziesz miała czas, żeby zapoznać się z pierwszymi materiałami.
kolejne spotkania 24.10, 07.11, 21.11, 05.12

????‍????‍????‍???? Otrzymasz dostęp do grupy na FB, w której razem z innymi mamami, w kameralnym gronie będziesz mogła dzielić się swoimi wyzwaniami. Będę odpowiadać na grupie na Twoje pytania przez 10 tygodni.

 

Dla kogo jest ten kurs?

 • Dla kobiet, które są gotowe TERAZ wprowadzać zmiany w pokoju dziecka.
 • Dla Mam, dla których dom jest ważnym miejscem
 • Dla kobiet, które chcą stworzyć przytulną, rodzinną przestrzeń - do której ich dzieci będą wracać z radością.

Ten kurs nie jest dla Mam, które:

 • nie chcą zmian
 • potrzebują gotowego projektu
 • nie lubią tematu domu, czy urządzania
 • wystrój domu nie ma większego znaczeniaMoją misją jest służyć Tobie i Twojemu dziecku.

Jestem przekonana, że program, który Ci proponuję pomoże Ci urządzić wymarzony pokój dziecka.

Dodatkowo moje podejście sprawi, że będzie to pokój, w którym Twoje dziecko wzrasta.

Jeśli jednak nie będziesz zadowolona z programu, daj mi znać w ciągu 30 dni od rozpoczęcia kursu, a otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. 

Wierzę w Twoją uczciwość.
Wystarczy, że wyślesz mi wiadomość mailową, o swojej chęci rezygnacji. 

 

Właśnie trwa SPRZEDAŻ programu

możesz dołączyć w wyjątkowej cenie tylko do 26 listopada 2023r.

do godziny 23:59

Dołączając do kursu teraz zgadzasz się poczekać na materiały do 2 października.
Otrzymasz wtedy część materiałów - która jest potrzebna na początku. Resztę materiałów otrzymasz w połowie października.

O mnie

Jestem mamą 3 małych dzieci. Kreowanie domu z dziećmi to moja największa pasja.

Codziennie (serio ;) myślę co tu zrobić, by ulepszyć ich przestrzeń do życia! Ale także - żeby mnie i mężowi było łatwiej ogarnąć naszą wesołą ekipę.

Uwielbiam projektować rodzinne, czułe wnętrza dla klientów.

Jako mała dziewczynka jeździłam meblami po pokoju, pracuję jako architektka od ponad 10 lat, a moją pasją jest House-Coaching™. Stworzyłam swoją autorską metodę pracy. Moją specjalnością są przytulne domy dla Ciebie i Twoich bliskich.

Wywiad ze mną:

W swoim podejściu łączę wyjątkowe metody:

 

 

OPINIE  MOICH KURSANTEK:

 


Dzięki Tobie zakochałam się w tym domu na nowo
(to tak trochę, jak w związku po dwóch latach zaczynamy się przyzwyczajać i drobne "swoistości" zaczynają nam działać na nerwy ;)). Przede wszystkim zrozumiałam, że kocham to miejsce, bo jest, jest moje, jest domem dla mojej córki, jest tym naszym bezpieczeństwem. I miałaś rację! Dom ładuje. Odkryłam, ze ja w nim odpoczywam, że czuję się tu jak na wakacjach, że mnie moje mieszkania relaksuje, uspokaja... ja nie lubię z niego wychodzić, nawet mimo tego, że jest takie niedopowiedziane, niedokończone.

(...)
Przypomniałaś mi o czymś dla mnie bardzo ważnym, a w moim mieszkaniu zaroiło się od motyli :)

Kasia Klein

*opinia pochodzi ze zweryfikowanego źródła - wiadomości mailowej

Kurs dr House był dla mnie ogromną zmianą w podejściu do urządzania własnej przestrzeni. Pozwolił mi spojrzeć na nią w kontekście moich potrzeb, pozwolił je sprecyzować i dopasować do salonu. Całkowita zmiana myślenia z tego, że urządzanie jest trudne i to kompletnie nie moja bajka na frajdę w zabawie z moodboardem i przesuwaniem mebli. Jestem pewna, że za miesiąc mój salon będzie nie do poznania! Będzie miejscem, który może nawet zdetronizuje dotychczasową królową mieszkania czyli kuchnię ;)."

Ola, konsultantka ajurwedyjska "Ajurdanie"

*opinia pochodzi ze zweryfikowanego źródła - ankiety ewaluacyjnej kursu dr House 

Najczęstsze pytania

1Nie mogę być na spotkaniach - co wtedy?
Możesz zadać mi pytanie na grupie - lub wysłać do mnie - żadne Twoje pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Odpowiem na nie na grupie lub na spotkaniu - nezależnie, czy będziesz - czy nie
2Czy spotkania będą nagrywane?
Tak, spotkania będą nagrywane i udostępniane w wersji Wsparcie i Maxi
3W jakim wieku powinny być dzieci - żeby ten kurs nam się przydał?
To jest kurs przeznaczony dla przedszkolaków i wczesnoszkolniaków. Takie dzieci najwięcej skorzystają z kursu (2/3 do 7/8 lat.) Na ten moment nie przewiduję kursów dla starszych dzieci.
4Czy mogę dostać fakturę?
Jasne, wystawiam faktury (bez VAT)
5Ile będę potrzebowała pieniędzy na zmianę WOW w pokoju dziecka?
Tutaj nie ma jednej odpowiedzi. Naprawdę. Bo może to być kwestia poprzestawiania kilku rzeczy i pomalowania ściany. Wtedy koszt będzie mniejszy. A może masz potrzebę wymiany mebli lub dokupienie biurka, wtedy zmiana będzie kosztować więcej. To wszystko zależy od Twojej sytuacji i potrzeby.
6Chcę tylko odświeżyć pokój dziecka. Czy ten kurs jest dla mnie?
Zdecydowanie! Szczególnie, jeśli chcesz wejść na wyższy poziom i zrobić to w zgodzie ze sobą. To jest dopiero PETARDA, a nie salon :)))
7Ile czasu potrzebuję na przerobienie kursu i wprowadzanie zmian?
Na obejrzenie materiałów potrzebujesz kilkanaście - do kilkudziesięciu minut tygodniowo. Wdrożenie materiałów - to sprawa indywidualna. Jeśli chcesz szybko skończyć pokój możesz potrzebować ok 1-2h tygodniowo przez okres ok 4-6 tygodni.
 

Skąd pomysł na kurs?

Dom jest naszym najważniejszym miejscem do życia - miejscem na które mamy wpływ. Dodatkowo - najprościej jest z nim wprowadzić zmiany! 

 

DZIECI ZAJMUJĄ W NIM WYJĄTKOWE MIEJSCE I POWINNY MIEĆ WYJĄTKOWY POKÓJ.


Jestem głęboko przekonana, że pokój - to nie metry kwadratowe.
To coś więcej, to nasze serce, nasza dusza przełożona na wnętrza. Przestrzeń, która może każdego dnia wspierać Twoje dziecko w kolejnych wyzwaniach.

Potrzebujesz kilku narzędzi by w zgodzie ze sobą, z pewnością tworzyć wymarzoną przestrzeń dla siebie i swoich ukochanych bliskich. I ja chcę Ci dać te narzędzia.

Zasługujesz na to, by pięknie mieszkać.