Szczęście można osiągnąć na wiele sposobów, jednym z nich jest harmonijna przestrzeń życiowa. Dlatego dom, to miejsce które powinno ładować nasze baterie, dzięki czemu możemy mieć siłę i motywację do czynienia świata lepszym.

Myślę, że to najważniejsza przestrzeń w naszym życiu.

Kawałek mojej historii

 

Kiedy szukaliśmy z mężem działki pod nasz dom cały czas powtarzałam, że potrzebuję więcej przestrzeni, więcej swobody, że działki które oglądaliśmy są dla mnie za małe. Tym bardziej zła byłam na siebie za takie myślenie, bo już mieliśmy po moich rodzicach niewielką działkę pod miastem. Czego chcieć więcej?! Dlaczego tak wybrzydzam?

 

Pewnego dnia położyłam się na łóżku i zadałam sobie pytanie dlaczego „moja” mała działka tak bardzo mi nie pasuje? Dlaczego tak bardzo przeszkadza mi to, że tak tam ciasno? I kiedy odpowiedź przyszła, aż łzy stanęły mi w oczach. Dom mówi bardzo dużo o tym co dzieje się w Twoim życiu, o tym jacy jesteśmy, o naszych potrzebach, jest jak drogowskaz. To główne założenie House-Coachingu TM. Dziecko, moje ukochane i najdroższe zabrało cały mój czas, większość myśli, zajęć. Doszło do mnie, że to nie w domu, czy wokół niego potrzebuję więcej przestrzeni, tylko dla siebie, jako kobiety, mamy, żony.

Kiedy to zrozumiałam byłam bardzo poruszona i poczułam całą sobą, że to urządzanie wnętrz od serca, z elementami House-Coachingu TM to jest to co chcę w życiu robić.

Jestem magistrem inżynierem architektem.

Studiowałam na Uniwersytecie Artystycznym i Politechnice Poznańskiej – na kierunku łączącym te dwie uczelnie. Przez rok studiowałam również w Belgii w Institute Supérieur d’Architecture 'Saint-Luc’ w Brukseli. Jeszcze na studiach zaczęłam pracę w renomowanej pracowni architektonicznej Ultra Architects, z którą współpracowałam wiele lat.

Swoją największą pasję odkryłam uczestnicząc w kursie The House-Coaching Institute pod okiem Kirsten Steno w Danii, która połączyła life coaching oraz urządzanie wnętrz – tworząc House-Coaching. Teraz z powodzeniem mogę wykorzystywać swoje szerokie doświadczenie we własnej praktyce.

.