o mnie - Alicja Mateja
19984
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19984,theme-hazel,dwpb-cover-page,dwpb-ramain-top,hazel-core-1.0.4,woocommerce-no-js,ajax_updown,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.3,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Moja misja

am mini

Szczęście można osiągnąć na wiele sposobów, jednym z nich jest uporządkowana przestrzeń życiowa. Dlatego dom, to miejsce które powinno ładować nasze baterie, dzięki czemu możemy mieć siłę i motywację do czynienia świata lepszym. Myślę, że to najważniejsza przestrzeń w naszym życiu.

Kawałek mojej historii

 

 

Kiedy szukaliśmy z mężem działki pod nasz dom cały czas powtarzałam, że potrzebuję więcej przestrzeni, więcej swobody, że działki które oglądaliśmy są dla mnie za małe. Tym bardziej zła byłam na siebie za takie myślenie, bo już mieliśmy po moich rodzicach niewielką działkę pod miastem. Czego chcieć więcej?! Dlaczego tak wybrzydzam?

 

Pewnego dnia położyłam się na łóżku i zadałam sobie pytanie dlaczego “moja” mała działka tak bardzo mi nie pasuje? Dlaczego tak bardzo przeszkadza mi to, że tak tam ciasno? I kiedy odpowiedź przyszła, aż łzy stanęły mi w oczach. Dom mówi bardzo dużo o tym co dzieje się w Twoim życiu, o tym jacy jesteśmy, o naszych potrzebach, jest jak drogowskaz. To główne założenie House-Coachingu. Dziecko, moje ukochane i najdroższe zabrało cały mój czas, większość myśli, zajęć. Doszło do mnie, że to właśnie dla siebie potrzebuję więcej przestrzeni.

 

Kiedy to zrozumiałam byłam bardzo poruszona i poczułam całą sobą, że to jest to co chcę w życiu robić.

Jestem magistrem inżynierem architektem.

 

Studiowałam na Uniwersytecie Artystycznym i Politechnice Poznańskiej – na kierunku łączącym te dwie uczelnie. Studiowałam w Polsce i Belgii.

 

Ale swoją drogę odkryłam uczestnicząc w kursie Instytutu Kirsten Steno w Danii, która połączyła life coaching oraz urządzanie wnętrz – tworząc House-Coaching.

Masz pytania, chcesz się czymś podzielić?

Napisz do mnie!