Pokażę Ci jak zamienić chaotyczną przestrzeń Twoich dzieci z której wylewają się zabawki, w funkcjonalny i przytulny pokój, w którym się CHCE i z którego nie będą chciały wychodzić.

PREMIERA EBOOKA MAJ 2024*

Dołącz do listy zainteresowanych ebookiem

Przytulny i funkcjonalny pokój Twojego dziecka,

Jak skutecznie, krok po kroku urządzić przytulny pokój przedszkolaka lub wczesnoszkolniaka - tak by codziennie wspierał Twoje dziecko i wasze relacje.

dołączając do listy otrzymasz możliwość zakupu EBOOKA w najniższej możliwej cenie*

 

 Czy jesteś gotowa urządzić pokój dziecka tak, żebyście nie tylko chętnie razem spędzali w nim czas, ale również w dni kiedy padasz z nóg Twoje dziecko z radością bawiło się w nim samodzielnie?

 

Pokój dziecka to takie "miasto w mieście". Stworzyłam autorską metodę, którą nazwałam PIRAMIDĄ Pokoju Dziecka. Dzięki tej metodzie możesz najlepiej wykorzystać przestrzeń, którą masz i dopasować ją do Twojej Pociechy (lub rodzeństwa!).

Pokój dziecka może też być dla niego  przewodnikiem, gdzie my świadomie aranżujemy tę przestrzeń w taki sposób, żeby kształtować jego poczucie sprawczości!

Wiem jak ogromny wpływ na nasze codzienne, rodzinne życie ma dom i to w jaki sposób jest urządzony.
Można znaleźć swoje OPTIMUM - nie musisz się bać, że pokój Twojego dziecka nie jest tak idealny i czyściutki jak te z Instagrama. Nie musisz mieć ascetycznego pokoju dziecka w stylu Montessori, ale też nie jesteś skazana na wieczny bajzel i armagedon.

Czy zdajesz sobie sprawę, że bałagan, nadmiar rzeczy i brak odpowiedniej organizacji w pokoju dziecka ma wpływ nie tylko na nasze samopoczucie i koncentrację, ale również na to jak wygląda nasza relacja z dzieckiem?

Wiesz dlaczego samo uporządkowanie przestrzeni to za mało?

Oprócz zmniejszenia ilości rzeczy potrzebujesz je odpowiednio ułożyć w pokoju.

Dodatkowo przytulny pokój dziecka, to taki, w którym się CHCE - nie tylko sprzątać ale przede wszystkim BYĆ, bawić, uczyć.

Wasze mieszkanie, czy dom, a szczególnie pokój dziecka - to dla niego najważniejsze miejsce. Będzie je wspominało latami. To właśnie u siebie spędza większość swojego dziecięcego czasu.

Jestem tu po to, by odczarować dla Ciebie urządzanie Twoich własnych wnętrz.

Pokój dziecka powinien służyć zarówno Tobie jak i jemu.

Jedyne czego potrzebujesz to podejść do tematu strategicznie i pożegnać się z myśleniem, że wyprawa do sklepu z meblami bez żadnego planu rozwiąże temat.

Co mam na myśli?

Większość rodziców, która zaczyna urządzanie, swój pierwszy krok kieruje w stronę szukania inspiracji lub pójścia na zakupy. Być może już zdążyłaś się przekonać, że ta droga nie prowadzi do Twojego wymarzonego celu. 

Właśnie w tym celu powstał PLAN URZĄDZANIA POKOJU DZIECKA, której graf znajduje się obok!

Dzięki niemu zostaniesz przeprowadzona przez cały proces urządzania za rękę - stanowi ona plan działania krok po kroku, dzięki któremu wszystko stanie się łatwiejsze!

Jak widzisz, porządkowanie to tylko wstęp do działania - nim nie będziemy się zajmować w ebooku. Podstawę stanowi ustalenie fundamentu - czyli analiza potrzeb naszych i naszego dziecka oraz wnętrza. Dopiero po szczegółowej analizie możesz zacząć planować, a później wybrać się na zakupy!


 

 Szokujące fakty

przestrzeń dla Twojego dziecka powinna być nie tylko piękna.
Powinna też wspierać go w codziennych czynnościach i ułatwiać Wam życie.

 

 • Bałagan wpływa nie tylko na nastrój, zdolność koncentracji i umiejętność organizacji. Badania potwierdzają również, że w zabałaganionej przestrzeni częściej sięgamy choćby po niezdrowe przekąski.
  Jeśli dziecko od małego będzie żyło w bałaganie - trudno będzie mu to później zmienić.

 • Twój 7 - latek nie jest w stanie skupić się na nauce? Być może jego pokój nie jest dobrze przystosowany.

 • Przeprowadzono badania, w których rozpoznawano wpływ przestrzeni na nastrój i zachowanie z udziałem dzieci. Roczne dziecko potrafi się dłużej skoncentrować jeśli w pobliżu jest np. zieleń. Wpływ otoczenia jest taki sam na dzieci, jak i na dorosłych.

*badania opisane m.in w książce "Designology" dr Sally Augustin.

 

Zobacz co o urządzaniu ze mną mówią kursantki ( i ich dzieci!):

"Wow, wow, wow, wow, wow. Ja myślę, że każde dziecko mogłoby mieć taki pokój." Przemek (4l)

Historia Asi:
“Nie lubiłam wchodzić do pokoju syna, bo wszystko się z tego pokoju wylewało.
Bywało nawet tak, że na podłodze brakowało miejsca na wspólną zabawę. To nie jest zaskakujące, że Przemek też nie chciał tam spędzać czasu. Rezultatem było to, że zabawki często lądowały w salonie. Oczywiście wspólne zabawy w salonie są super, ale wspólne chwile z mężem we 2 są równie ważne.

 

To co dał mi kurs, to na pewno ramy działania. Z bezkresnego oceanu możliwości, inspiracji ja W KOŃCU wiedziałam jak zacząć. Pojawiły się konkretne patenty, rozwiązania, które mogłam jakby przymierzyć do naszego pokoju. W ogóle ZOBACZYĆ czego by tam Przemek potrzebował, skupić się też na jego potrzebach. Również pod kątem tego, że dziecko rośnie, jego potrzeby też się zmieniają. To co zrobiliśmy jakiś czas temu już było niadekwatne. I naprawdę. Ala i te Twoje rozwiązania dla osoby, która ma inne mocne strony niż orientację w przestrzeni SPOKOJNIE to ogarnie. I naprawdę krok po kroku, w rytmie, ja mogłam sobie działać, zmieniać, testować, robić EWOLUCJĘ, a nie rewolucję. Każdego dnia COŚ i ja każdego dnia też lepiej rozumiałam ten proces i to było super. Ten pokój już nas cieszy, Przemka też cieszy. Widzę, że dużo chętniej spędza tam czas, fajniej organizuje tam sobie zabawę. A tak naprawdę to jeszcze nie koniec! Jeszcze szlify, dekoracje i jeszcze ostatnie przekręcenia półek przed nami, a ja już widzę różnicę.” 

"Ala, Twój kurs jest odpowiedzią na uniwersalny problem, jaki mają ludzie. Nie wiemy: Od czego zacząć? Co lubię? Czego potrzebuję? Gdzie szukać? Jak łączyć? To wszystko, a przynajmniej większość jest w Twoim kursie! Połączenie Twojej fachowej wiedzy o urządzaniu wnętrz z podejściem coachingowym- to jest to czego potrzebujemy.

Narzędzia, wizualizacje, pytania: Czego potrzebujesz? Jak chcesz się czuć? To są niesamowite narzędzia do tego, żeby ruszyć z miejsca- ja nie mogłam, nie umiałam zacząć, zadać sobie odpowiednich pytań. Marzyłam o pracy z architektem, ale to rozwiązanie było dla mnie zbyt kosztowne. Przekonywałam samą siebie, że rzeczy w naszym domu, wystrój, to co mnie uwiera- są ok i nie mamy teraz budżetu na zmiany. Ty, Twój kurs- dał mi taki ogromny boost energii, falę zmiany, ruszyłam z miejsca."
Karolina Rymer

 

Michał: "Jest w DECHĘ! Jest dokładnie tak jak chciałem!"

"Tak się cieszę, że trafiłam na Twoją stronę, bo widzę iż mamy podobne podejście do rzeczy, porządków:) Działam już z kursem dot. pokoju dziecięcego ze spokojem. Tyle inspiracji a pomysł, by robić zdjęcia prac dzieci i wydrukować w formie książki genialny! Nie ukrywam, że nie wiedziałam co z takimi plastycznymi dziełami synów robić a nie lubię gromadzić rzeczy więc dla mnie bomba :) Tyle ciekawostek i dobrego przesłania w Twoim kursie np o przekonaniach czy kasowaniu myśli. Pamiętam jak kiedyś naszła mnie myśl, że moje dzieci mają mało zabawek po odwiedzinach znajomych, których dzieci stwierdziły, że nie ma się czym bawić. Przez chwilę zwątpiłam a zaraz się okazało, że ze zwykłych klocków czy torów jest świetna zabawa i przecież to mój dom a dzieci więcej nie potrzebują jak wymieniamy co jakiś czas zabawki by utrzymać porządek i odpowiednie zainteresowanie tym co mają do dyspozycji." Karola 

Po pierwsze House-Coaching - zupełnie inne podejście do urządzania wnętrz - nie, żeby przypodobać się innym, czy podążać za aktualnymi trendami, ale by mi i mojej rodzinie żyło się tu dobrze, żeby każdy czuł tu swoją przestrzeń (i bynajmniej nie chodzi o metraż).

(...) I żeby kurs dał nam oczekiwane rezultaty wcale nie musimy od razu dysponować dużym budżetem na metamorfozę - kurs daje nam "wędkę", pokazuje jak działać, jak planować - daje nam know-how."
Sylwia Kaiser

 

A Ty? Jesteś gotowa?

Zostań Mamą Kreatorką i zadbaj o (swój!) i dziecka:

 

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi "TAK" - to serdecznie zapraszam Cię do mojego najnowszego programu "Przytulny i funkcjonalny pokój dziecka" - bo to ma być w końcu pokój, który pasuje i wspiera Twoje własne dziecko - takie jakie ono jest. A nie być pod linijkę, bo "Montessori wstanie z grobu i złapie się za głowę" (jak piszą moje klientki) :).

Odkąd urządziłam w ten sposób pokoje swoim dzieciom, one nie tylko chętniej w nich przebywają, ale też korzystają z nich w sposób różnorodny i dużo łatwiej im utrzymać porządek.

A teraz pomagam w ten sposób urządzać pokoje swoim klientom, a od ich dzieci słyszę "W dechę! Jest dokładnie tak jak chciałem!" - Michał.

Jeśli zamiast codziennego chaosu, walki z bałaganem i zgadywania co kupić do pokoju dziecka wolisz odzyskać czas i oglądać swoje dzieci, które chętnie bawią się, rysują i czytają książki w swoich pokojach, to czytaj dalej.

Mnie ta wizja bardzo się podoba :)

 

Nikt nie jest w stanie urządzić pokoju Twojego dziecka za Ciebie.

 

Żaden dekorator, ani architekt nie zna TAK dobrze Twojej rodziny, Twoich dzieci, Waszych potrzeb - jak Ty.
Podpowiem Ci jak je lepiej poznać, przełożyć na wnętrza i zrobić to z lekkością.
Pomogę wam znaleźć Wasz własny styl, styl na pokój Twojego dziecka, który będzie do Was pasował najlepiej.

Tak, żeby pokój był dla niego wsparciem, a nie przeszkodą w rozwoju umiejętności!

Ebook premiera Maj 2024r.:

Przytulny i funkcjonalny pokój Twojego dziecka.

Jak skutecznie, krok po kroku urządzić przytulny pokój przedszkolaka lub wczesnoszkolniaka - tak by codziennie wspierał Twoje dziecko i wasze relacje.

CO ZYSKASZ DZIĘKI TEMU EBOOKOWI?

???? uporządkujesz i dobrze zorganizujesz przestrzeń Twojej pociechy

???? odnajdziesz najlepszy pomysł na pokój Twojego dziecka

???? ułożysz przestrzeń dziecka funkcjonalnie - w sposób najlepiej dopasowany do Waszej rodziny.

???? zobaczysz jak możesz wykorzystać możliwości jakie daje pokój dziecka i meble, które już macie - by jak najlepiej wspierać jego rozwój.

???? dasz Twojemu dziecku najlepsze warunki do treningu koncentracji, organizacji i samodzielnego działania oraz dbania o przestrzeń wokół siebie.

???? Stworzysz dziecku jak najlepsze warunki do nauki już od najmłodszych lat.

???? Pomożesz dziecku kształtować odpowiednie NASTAWIENIE - tak, by osiągało sukcesy w życiu oraz swoje CELE.

 

 

 

Nawet jeśli nie czujesz się pewnie w urządzaniu.

Jeśli wielokrotnie próbowałaś, ale bez oczekiwanych rezultatów.

Nawet jeśli masz niewiele czasu.

W ebooku podążasz sprawdzoną metodą. 

 

Pokazuję Ci proste sposoby na najlepsze urządzenie pokoju Twojego dziecka ale też - tam gdzie to możliwe gotowe rozwiązania do wdrożenia od zaraz.

Bez presji.
Bez przytłoczenia.
Bez niepotrzebnego zabierania Twojego czasu.

 

Obawiasz się, że nie masz wiedzy technicznej. Albo nie jesteś architektem?

Nie musisz być architektem, aby urządzić wnętrze Twojego dziecka! Dzięki sprawdzonym narzędziom oraz mojemu wsparciu podczas trwania całego kursu nie będzie to dla Ciebie stanowiło żadnego problemu!

Dam Ci najprostsze znane mi na ten moment narzędzia do stworzenia najbardziej dopasowanej przestrzeni dla Twoich dzieci!

Ania pisze o nich: "Obudził się we mnie entuzjazm do zmian i tworzenia. I ODKRYCIE - jak za pomocą naprawdę niewielu tricków i TAK prostych narzędzi, ale ze zrozumieniem - Głębszym zrozumieniem, dzięki Tobie! wprowadzić Duże - małe zmiany!!"

Czy potrzebny Ci buldożer i wielkie zmiany?


Absolutnie nie!

 

Nie obiecuję Ci, że wystarczy machnąć farbą jedną ścianę. Postaramy się najlepiej wykorzystać to co już masz i w możliwie najłatwiejszy dla Was sposób wprowadzić zmiany.

Musisz jednak wiedzieć, że:

☝️ Czasami wystarczą drobne zmiany jak przemalowanie ścian, wymiana lub zakup dodatków.

✌️ Czasami - jeśli Twoje dziecko zaczęło mocno rosnąć - wymiana łóżka lub zakup nowego biurka.

To wszystko zależy od Twoich potrzeb, efektu jaki chcesz osiągnąć oraz Twojego budżetu.

⚠️ Tylko uważaj. Udział w moich kursach zaraża miłością do zmiany w swoich domowych przestrzeniach. Tak, żeby żyło nam się w nich jak najlepiej. Mam na to wiele dowodów...

 

1

BONUSY! (wartość 1217 zł)

ponad 16 zestawów (13)

#1 RZUT + MEBLE (150zł)

Dzięki gotowym szablonom będziesz mogła sprawdzić układ pokoju dziecka/dzieci bez przesuwania mebli. Nie musisz instalować żadnych programów. Sposób jest tak prosty, że zrobiłoby to też Twoje dziecko :)
6

#2 GOTOWE ZESTAWY PRODUKTÓW (670zł)

Wraz z bezpośrednimi linkami (meble, lampy, dodatki), które skrócą cenne godziny Twoich poszukiwań - podzielone kolorystycznie i tematycznie. Sprawdzone kolory - z nazwami farb dla przedszkolaka i wczesnoszkolniaka.
4

#3 SPRAWDZONE KOLORY I MARKI DO WNĘTRZ (150zł)

Otrzymasz ode mnie sprawdzone kolory do pokoju dziecka, razem z nazwami farb. Harmonijne zestawienia kolorów, byś nie musiała błądzić. Oraz Ebook ze sprawdzonymi markami wnętrzarskimi - oszczędzisz godziny na wyszukiwaniu.
ponad 16 zestawów (14)

#4 INTELIGENCJA WIELORAKA, A ELEMENTY POKOJU DZIECKA (150zł)

Dzieci różnią się między sobą rodzajem inteligencji wielorakiej. Dowiesz się jakie elementy zapewnić mu w pokoju w zależności od jego indywidualnych cech.
ponad 16 zestawów (15)

#5 CHECKLISTA + KROK PO KROKU URZĄDZANIA (97zł)

Dzieci różnią się między sobą rodzajem inteligencji wielorakiej. Dowiesz się jakie elementy zapewnić mu w pokoju w zależności od jego indywidualnych cech.Moją misją jest służyć Tobie i Twojemu dziecku.

Jestem przekonana, że ebook, który Ci proponuję pomoże Ci urządzić wymarzony pokój dziecka.

Dodatkowo moje podejście sprawi, że będzie to pokój, w którym Twoje dziecko wzrasta.

Jeśli jednak nie będziesz zadowolona z ebooka, daj mi znać w ciągu 14 dni od otrzymania materiałów, a otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. 

Wierzę w Twoją uczciwość.
Wystarczy, że wyślesz mi wiadomość mailową, o swojej chęci rezygnacji. 

DLA KOGO JEST TEN EBOOK?

 
 • Dla rodziców, którzy są gotowi TERAZ wprowadzać zmiany w pokoju dziecka.
 • Dla rodziców, dla których dom jest ważnym miejscem
 • Dla rodziców, którzy chcą stworzyć przytulną, rodzinną przestrzeń - do której ich dzieci będą wracać z radością.
 • Dla rodziców, którzy chcą maksymalnie zadbać o prawidłowy rozwój i samopoczucie swojego dziecka

Ten ebook nie jest dla rodziców, którzy:

 • nie chcą lub nie są gotowi na zmiany
 • potrzebują gotowego projektu
 • nie lubią tematu domu, czy urządzania
 • nie zwracają dużej uwagi na wystrój domu.

O mnie

Jestem mamą 3 małych dzieci. Kreowanie domu z dziećmi to moja największa pasja.

Codziennie (serio ;) myślę co tu zrobić, by ulepszyć ich przestrzeń do życia! Ale także - żeby mnie i mężowi było łatwiej ogarnąć naszą wesołą ekipę.

Uwielbiam projektować rodzinne, czułe wnętrza dla klientów.

Jako mała dziewczynka jeździłam meblami po pokoju, pracuję jako architektka od ponad 10 lat, a moją pasją jest House-Coaching™. Stworzyłam swoją autorską metodę pracy. Moją specjalnością są przytulne domy dla Ciebie i Twoich bliskich.

Wywiad ze mną:

W swoim podejściu łączę wyjątkowe metody:

 

 

OPINIE  MOICH KURSANTEK:

 


Dzięki Tobie zakochałam się w tym domu na nowo
(to tak trochę, jak w związku po dwóch latach zaczynamy się przyzwyczajać i drobne "swoistości" zaczynają nam działać na nerwy ;)). Przede wszystkim zrozumiałam, że kocham to miejsce, bo jest, jest moje, jest domem dla mojej córki, jest tym naszym bezpieczeństwem. I miałaś rację! Dom ładuje. Odkryłam, ze ja w nim odpoczywam, że czuję się tu jak na wakacjach, że mnie moje mieszkania relaksuje, uspokaja... ja nie lubię z niego wychodzić, nawet mimo tego, że jest takie niedopowiedziane, niedokończone.

(...)
Przypomniałaś mi o czymś dla mnie bardzo ważnym, a w moim mieszkaniu zaroiło się od motyli :)

Kasia Klein

*opinia pochodzi ze zweryfikowanego źródła - wiadomości mailowej

Kurs dr House był dla mnie ogromną zmianą w podejściu do urządzania własnej przestrzeni. Pozwolił mi spojrzeć na nią w kontekście moich potrzeb, pozwolił je sprecyzować i dopasować do salonu. Całkowita zmiana myślenia z tego, że urządzanie jest trudne i to kompletnie nie moja bajka na frajdę w zabawie z moodboardem i przesuwaniem mebli. Jestem pewna, że za miesiąc mój salon będzie nie do poznania! Będzie miejscem, który może nawet zdetronizuje dotychczasową królową mieszkania czyli kuchnię ;)."

Ola, konsultantka ajurwedyjska "Ajurdanie"

*opinia pochodzi ze zweryfikowanego źródła - ankiety ewaluacyjnej kursu dr House 

Najczęstsze pytania

1Nie mogę być na spotkaniach - co wtedy?
Możesz zadać mi pytanie na grupie - lub wysłać do mnie - żadne Twoje pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Odpowiem na nie na grupie lub na spotkaniu - nezależnie, czy będziesz - czy nie
2Czy spotkania będą nagrywane?
Tak, spotkania będą nagrywane i udostępniane w wersji Wsparcie i Maxi
3W jakim wieku powinny być dzieci - żeby ten kurs nam się przydał?
To jest kurs przeznaczony dla przedszkolaków i wczesnoszkolniaków. Takie dzieci najwięcej skorzystają z kursu (2/3 do 7/8 lat.) Na ten moment nie przewiduję kursów dla starszych dzieci.
4Czy mogę dostać fakturę?
Jasne, wystawiam faktury (bez VAT)
5Ile będę potrzebowała pieniędzy na zmianę WOW w pokoju dziecka?
Tutaj nie ma jednej odpowiedzi. Naprawdę. Bo może to być kwestia poprzestawiania kilku rzeczy i pomalowania ściany. Wtedy koszt będzie mniejszy. A może masz potrzebę wymiany mebli lub dokupienie biurka, wtedy zmiana będzie kosztować więcej. To wszystko zależy od Twojej sytuacji i potrzeby.
6Chcę tylko odświeżyć pokój dziecka. Czy ten kurs jest dla mnie?
Zdecydowanie! Właśnie często takie mniejsze zmiany przynoszą duży efekt. Czasem potrzebne jest świeże spojrzenie - w tym pomagam Ci podczas kursu.
7Ile czasu potrzebuję na przerobienie kursu i wprowadzanie zmian?
Na obejrzenie materiałów potrzebujesz kilkanaście - do kilkudziesięciu minut tygodniowo. Wdrożenie materiałów - to sprawa indywidualna. Jeśli chcesz szybko skończyć pokój możesz potrzebować ok 1-2h tygodniowo przez okres ok 4-6 tygodni.
 

Skąd pomysł na kurs?

Dom jest naszym najważniejszym miejscem do życia - miejscem na które mamy wpływ. Dodatkowo - najprościej jest w nim wprowadzić zmiany! 

 

DZIECI ZAJMUJĄ W NIM WYJĄTKOWE MIEJSCE I POWINNY MIEĆ WYJĄTKOWY POKÓJ.


Jestem głęboko przekonana, że pokój - to nie metry kwadratowe.
To coś więcej, to nasze serce, nasza dusza przełożona na wnętrza. Przestrzeń, która może każdego dnia wspierać Twoje dziecko w kolejnych wyzwaniach.

Potrzebujesz kilku narzędzi by w zgodzie ze sobą, z pewnością tworzyć wymarzoną przestrzeń dla siebie i swoich ukochanych bliskich. I ja chcę Ci dać te narzędzia.

Zasługujesz na to, by pięknie mieszkać.

Zapoznaj się z moją autorską metodą urządzania pokoju dziecka, w której wykorzystuje elementy house-coachingu i psychologii środowiskowej, dzięki czemu pokój jest optymalnie dostosowany do jego najważniejszych potrzeb!