Dzieci szkolenie zapis – Alicja Mateja

Bezpłatny webinar 19 lutego 2024r. o 20:00!

5 kroków od frustracji, chaosu i bałaganu, do stworzenia przytulnego pokoju dziecka, z którego Twoja Pociecha nie chce wychodzić.

Bez popadania w pułapkę morza inspiracji
i kupowania bezsensownych mebli i dodatków.

 

ZAPISZ SIĘ PONIŻEJ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH NA WEBINAR

PLANOWANA DATA WEBINARU 19 lutego 2024 roku

 

Podczas spotkania rozprawiam się ze wszystkim co sprawia, że pokój Twojego dziecka wciąż nie wygląda tak jak chcesz.

 


Czego dowiesz się podczas spotkania?

 

Opowiem Ci o mojej METODZIE 3 niezbędnych kroków, by zmienić pokój, który nie tylko będzie przytulny i funkcjonalny, ale i uporządkowany.
Tak, że dziecko będzie w nim spędzać czas z przyjemnością.

A Ty będziesz mogła spokojnie wypić kawę! ;)

Pokażę Ci:


✅  Dlaczego samo zmniejszanie rzeczy to za mało.

✅ Jak stworzyć pokój, który pasuje i wspiera nasze własne dziecko - takie jakie ono jest. A nie jest pod linijkę, bo Montessori "wstanie z grobu i złapie się za głowę" :)

✅ Od czego zacząć zmiany w pokoju dzieci.

✅ Co zrobić, żeby przestać tonąć w inspiracjach - a zacząć działać.

✅ Jak sprawić, aby wnętrze wyglądało spójnie i harmonijnie.

✅ Elemennt wystroju, który wspiera WYCISZANIE się dziecka!

✅ Sprawdzo metodę na odgracanie pokoju dziecka i zachowanie OPTYMALNEJ dla niego ilości zabawek!

✅Opowiem Ci o 3 błędach jakie najczęściej popełniają rodzice w trakcie urządzania pokoju dziecka.

 

SPOILER: Prawdopodobnie wszystko co do tej pory wiesz o urządzaniu pokoju dziecka NIE POZWALA Ci go urządzić.

Mam ponad 6 letnie doświadczenie w urządzaniu przestrzeni dla dzieci. Popełniłam sporo błędów i chcę Cię od nich uchronić.

Na webinarze przedstawiam największe smaczki.

Co mówią dzieci o moich współpracach nad ich pokojami?

Michał: "O WOW! Jest w dechę! Jest dokładnie wszystko to co chciałem!"

 O mnie

Jestem mamą 3 małych dzieci. Kreowanie domu z dziećmi to moje największe wyzwanie.

Wiem, jak duży wpływ na rozwój i samopoczucie dzieci ma przestrzeń, w której żyją. Ale nie tylko - na nas rodziców również. 
Chcę ograniczyć Twoje frustracje i pomóc Ci stworzyć pokój dziecka, który będzie jednym z ulubionych miejsc w Waszym domu!

Jako mała dziewczynka jeździłam meblami po pokoju, pracuję jako architektka od ponad 11 lat, a moją pasją jest House-Coaching™. Stworzyłam swoją autorską metodę pracy. Moją specjalnością są przytulne domy dla Ciebie i Twoich bliskich.

Wywiad ze mną:

Ania: "Ta cała "magia" jak było widać zaangażowanie innych to samemu chciało się działać :) Dość proste zadania, które dało się bez problemu wykonać nawet przy 3 maleńkich dzieci hihi, a efekt wow, zobrazowanie sobie czego Ja tak naprawdę chcę :) Jakoś mam wrażenie że zajmujemy się często innymi zajęciami i te rzeczy na których nam zależy gdzieś leżą i się ciągną, a tu mogłam ukraść trochę czasu dla siebie i pomyśleć o przestrzeni w której będę szczęśliwa, to jest nieocenione :)"

Karolina: "Połączenie Twojej fachowej wiedzy o urządzaniu wnętrz z podejściem coachingowym- to jest to czego potrzebujemy. To są niesamowite narzędzia do tego, żeby ruszyć z miejsca- ja nie mogłam, nie umiałam zacząć, zadać sobie odpowiednich pytań. Marzyłam o pracy z architektem, ale to rozwiązanie było dla mnie zbyt kosztowne. Przekonywałam samą siebie, że rzeczy w naszym domu, wystrój, to co mnie uwiera- są ok i nie mamy teraz budżetu na zmiany. Ty, Twój kurs- dał mi taki ogromny boost energii, falę zmiany, ruszyłam z miejsca."

Łucja Kowalczyk: "Szkoda Alicjo, że nie poznałam Cię wcześniej! To by mi znacznie ułatwiło urządzanie

"Żeby tak nie kierować się katalogami, tylko jednak zaufać sobie. (...)Takie wnętrza mnie bardzo przyciągają. (...) Takie detale, szczególiki, one są tak różne, ale tworzą całość. Ty w swoich kursach to w całość umiałaś zebrać i nazwać, powiedzieć co się składa po kolei na wnętrze. Dla mnie kurs to było objawienie"

 

Gosia Gabara: "Właściwie to był jedyny kurs, na który miałam ochotę się zapisać. Nie sądziłam tylko, że się tak wciągnę. Mieszkanie urządzałam 8 lat temu, gdy się tu wprowadziliśmy. Później długo, długo nic. Ostatnio marzyłam tylko o przeprowadzce i straciłam chęć do dalszego urządzania, a dzięki Tobie znów zaczęłam przeglądać czasopisma wnętrzarskie i sklepy z wyposażeniem wnętrz. Zaplanowałam już pierwsze zmiany."

Kliknij poniżej aby uzyskać dostęp do nagrania webinaru:

Do zobaczenia!