Dr House - Odkryj swój unikalny styl i poczuj flow urządzania


Sprzedaż programu zakończyła się.
Kolejna edycja - jesień 2023r.

 Dr House

Poczuj moc tworzenia swojego miejsca na Ziemi - swojej strefy dziennej.

Dla siebie i dla rodziny. Od układu, po ostatni szlif.

 

Dowiedz się jak przejść od chaosu, wielu pomysłów lub braku pomysłu - do jasności w tworzeniu swojej strefy dziennej. 

Wiem, co to znaczy żyć w nieskończonym domu (mieszkaniu).  Pamiętam, kiedy czułam się bezsilna i przytłoczona, jak tylko przekraczałam próg mieszkania po Babci.

Dzień za dniem, miesiąc za miesiącem mijały, a ja nie potrafiłam ruszyć z urządzaniem. Moja wersja była hardcorowa - bo przez kasztany, które odbierały światło w mieszkaniu spałam w remontowanym salonie. Tam było dla mnie za ciemno i chciałam się wyprowadzić - a nie urządzać.
Nie ruszałam nic. Nie potrafiłam
W jeden dzień zmieniło się całe moje nastawienie.

Dopiero kiedy uwolniłam się od myśli, że nie znoszę kasztanów, które zabierają całe światło - podczas jednego spotkania z moją mentorką,  moja kreatywność w urządzaniu  eksplodowała.

Można przecież dodać więcej oświetlenia, dodać ukochane przedmioty - wcześniej na to nawet nie wpadłam.

Wtedy jesteś gotowa stworzyć swoje miejsce MOCY.


Wtedy jesteś gotowa stworzyć swoje miejsce MOCY.

Poznałam metodę, która łączy urządzanie wnętrz i daje narzędzia, żebyśmy sami wzrastali i przekładali to co nam w sercu i duszy gra na własne wnętrza. W każdym miejscu możemy stworzyć SWOJE miejsce na ZIEMI.
Wtedy odkryłam, że urządzanie własnego domu - to taka niezwykła materia.

To połączenie prostych zasad urządzania wnętrz - gdzie spełniam się jako architekt.
Ale dom to też cała miękka strona - wszystko co do niego czujemy, o czym marzymy. Tu przeżywamy cudowne dni i takie dni, które są wyzwaniami.

Dom jest cudowny - bo w nim najszybciej widać efekty Twojej zmiany. Odzyskujesz poczucie sprawczości, MOCY - ale też wspaniałą przestrzeń do życia.

 

"Ala, Twój kurs jest odpowiedzią na uniwersalny problem, jaki mają ludzie. Nie wiemy: Od czego zacząć? Co lubię? Czego potrzebuję? Gdzie szukać? Jak łączyć? To wszystko, a przynajmniej większość jest w Twoim kursie! Połączenie Twojej fachowej wiedzy o urządzaniu wnętrz z podejściem coachingowym- to jest to czego potrzebujemy.

Narzędzia, wizualizacje, pytania: Czego potrzebujesz? Jak chcesz się czuć? To są niesamowite narzędzia do tego, żeby ruszyć z miejsca- ja nie mogłam, nie umiałam zacząć, zadać sobie odpowiednich pytań. Marzyłam o pracy z architektem, ale to rozwiązanie było dla mnie zbyt kosztowne. Przekonywałam samą siebie, że rzeczy w naszym domu, wystrój, to co mnie uwiera- są ok i nie mamy teraz budżetu na zmiany. Ty, Twój kurs- dał mi taki ogromny boost energii, falę zmiany, ruszyłam z miejsca."
Karolina Rymer

*opinia pochodzi ze zweryfikowanego źródła - ankiety ewaluacyjnej kursu dr House

 

Wywiad z Łucją Kowalczyk - artystką i malarką, lucjakowalczyk.pl.

"Dla mnie kurs to było objawenie!"

Łucja mówi w wywiadzie:

"Szkoda Alicjo, że nie poznałam Cię wcześniej! To by mi znacznie ułatwiło urządzanie" (jeszcze przed przeprowadzką - red. ;)

"Żeby tak nie kierować się katalogami, tylko jednak zaufać sobie. (...)Takie wnętrza mnie bardzo przyciągają. (...) Takie detale, szczególiki, one są tak różne, ale tworzą całość. Ty w swoich kursach to w całość umiałaś zebrać i nazwać, powiedzieć co się składa po kolei na wnętrze" 4:30 minuta

"Dla mnie (kurs) to było objawienie" ok 13 minuty

"Podpowiedziałaś mi fajnie (gdzie ustawić stół). Nagle takie WOW, tak można? Popatrzyłaś na salon i te Twoje wskazówki, popatrzyłaś innym okiem. I jak ja na to patrzyłam - Boże, czemu ja wcześniej tego nie wymyśliłam!" 14:30

"W ten sam dzień to poprzestawiałam, przemeblowałam, poprzesuwałam. Łącznie z tym, że na ścianie był telewizor i on całkowicie poszedł w inną stronę. Mąż patrzy, jak wszystko inaczej wygląda, ale ucieszył się!" 15:30 minuta

"Bardzo cenne były dla mnie spotkania na ZOOMie. Można było zadać pytanie, z każdego wnętrza, z każdego problemu potrafiłaś SZYBKO wyjść i podpowiedzieć danej osobie. Zobaczyć inaczej." 25:40 minuta

Po pierwsze House-Coaching - zupełnie inne podejście do urządzania wnętrz - nie, żeby przypodobać się innym, czy podążać za aktualnymi trendami, ale by mi i mojej rodzinie żyło się tu dobrze, żeby każdy czuł tu swoją przestrzeń (i bynajmniej nie chodzi o metraż).

Po drugie, najważniejsze uniwersalne zasady dot. urządzania wnętrz, praktyczne tipy, zasady dobierania i lokowania kolorów, tworzenie galerii na ścianach, praktyczne narzędzia, dzięki którym zrobimy sobie wizualizacje za darmo, we własnym zakresie.
Dodatkowo możliwość konsultowania na bieżąco swoich pomysłów, korzystania z podpowiedzi, inspiracji, lista sklepów, w których warto szukać dodatków dobrej jakości, ale nie za miliony monet... I żeby kurs dał nam oczekiwane rezultaty wcale nie musimy od razu dysponować dużym budżetem na metamorfozę - kurs daje nam "wędkę", pokazuje jak działać, jak planować - daje nam know-how."
Sylwia Kaiser

*opinia pochodzi ze zweryfikowanego źródła - ankiety ewaluacyjnej kursu dr House 

 

Ola: "Na mojej mapie marzeń w tym roku mam jeden punkt "Dobre wnętrze", który tyczył się bardziej pracy nad sobą, jednak czuję, że jeśli ten salon stanie się taką przestrzenią, jaką sobie powoli tworzę w projekcie, to będzie to właśnie takie dobre, czułe wnętrze do tworzenia, inspirowania i rozwijania się w swoich talentach i pięknych cechach. Będzie on przestrzenią do wartościowych zmian, ale i do wytchnienia w tych czasami też trudnych procesach. Dziękuję <3"

*opinia pochodzi ze zweryfikowanego źródła - ankiety ewaluacyjnej kursu dr House (nazwa poprzedniej edycji programu)

Kurs dr House był dla mnie ogromną zmianą w podejściu do urządzania własnej przestrzeni. Pozwolił mi spojrzeć na nią w kontekście moich potrzeb, pozwolił je sprecyzować i dopasować do salonu. Całkowita zmiana myślenia z tego, że urządzanie jest trudne i to kompletnie nie moja bajka na frajdę w zabawie z moodboardem i przesuwaniem mebli. Jestem pewna, że za miesiąc mój salon będzie nie do poznania! Będzie miejscem, który może nawet zdetronizuje dotychczasową królową mieszkania czyli kuchnię ;)."

Ola, konsultantka ajurwedyjska "Ajurdanie"

*opinia pochodzi ze zweryfikowanego źródła - ankiety ewaluacyjnej kursu dr House 

Masz milion pomysłów  i nie wiesz, który wybrać?!

Chcesz urządzić salon, a ściana nad sofą wciąż pusta?

Szukasz inspiracji?

Nie wiesz jak nazwać swój styl?! Co wybierać, żeby wystrój był spójny?

Wiesz co Ci się podoba, ale chciałabyś, żeby ktoś potwierdził, że Twoje pomysły są dobre?! 

Wciąż czegoś BRAKUJE?

 

 

Może w głowie kłębią Ci się podobne myśli?

 

 • U mnie nigdy nie będzie pięknie, u Kaśki jest super ale u mnie NIE MA SZANS.  Już próbowałam coś zrobić, kupowałam ramki, doniczki. NIE DA SIĘ!!!!

 

 • Boję się, że będę musiała ŻYĆ Z BŁĘDEM, który popełnię. Nie znam się na urządzaniu. 

 

 • Nie mam drygu do urządzania. Wybieram lampę do salonu,  a jak przychodzi, wyjmuję ją z pudełka myślę "O mój Boże!!!" w sklepie wyglądała lepiej.

 

 • W sklepie wszystko wygląda lepiej niż u mnie w domu. Jak już coś wybiorę, np. poduszki, położę u mnie na sofie - to zupełnie nie ma efektu. Wydaję pieniądze, a to jakoś ginie.

 

 • Musiałabym wydać FORTUNĘ, żeby ten dom JAKOŚ wyglądał! A ja nie mam tyle kasy.

 

"Spodziewałam się, że będzie to zwykły kurs dekorowania wnętrza, okazało się, że dzięki temu czasowi miałam okazję poznać swoje potrzeby, dowiedzieć się jak wprowadzić je do salonu. Dodatkowo uczestniczenie w dedykowanej grupie fb dało możliwość poznania pomysłów innych uczestników i przekonania się, że mają podobne wyzwania i zupełnie inne pomysły. Pozytywne nastawienie i uśmiech prowadzącej Alicji dawało wspaniałą atmosferę, dzięki temu był to czas przyjemności i relaksu. "

Beata Grabowska

*opinia pochodzi ze zweryfikowanego źródła - ankiety ewaluacyjnej kursu dr House 

 

Mam dla Ciebie rozwiązanieTo nie jest kurs o poduszkach (chociaż trochę też), o idealnym salonie. Nie

To jest kurs o tym jak stworzyć Twoje miejsce na ZIEMI
w każdym domu i małym, i dużym.

 

Jak odzyskać spokój, poczuć co mam w sercu i przełożyć to na swój dom. 

Tak, żeby stał się Twoim ulubionym zewnętrznym wnętrzem :)

 

*opinie pochodzą ze zweryfikowanego źródła - ankiety ewaluacyjnej kursu dr House

 
 

Wchodzisz do domu,

a czujesz się jakbyś wchodziła do ciepłej wody w wannie.

Czujesz się, jakbyś wróciła do DOMu, jakbyś była u siebie. Ale nie trochę. Tak na 100%.
 

Oddychasz z ulgą i odpoczywasz. Możesz być w pełni sobą.

 
 

Co zyskasz?

 

 • Przekonasz się, że POTRAFISZ urządzić swoje miejsce. Ponadto idzie Ci świetnie. Robisz to z radością!

 

 • Dowiesz się jak sprawdzić czy dany produkt pasuje do Twojego wnętrza jeszcze przed zakupem.

 

 • Odzyskasz jasność, radość i pewność siebie przy wnętrzarskich wyborach

 

 • Dowiesz się jak łączyć dodatki, kolory samodzielnie. Koniec spontanicznych zakupów - strzałów pt. "Może będzie pasować".

 

 • Odkryjesz swoje wnętrzarskie DNA - unikalny KOD - to co powinno się znaleźć w TWOICH wnętrzach, tak by ładowały Twoje baterie

 

 • Rozpuścisz przekonania, które powstrzymują Cię przed radosnym urządzaniem i cieszeniem się swoim miejscem.

 

W Twoim obecnym domu, mieszkaniu

- możesz stworzyć wymarzoną przestrzeń.


To NIE ILOŚĆ M2 wpływa na poczucie - że jesteś u SIEBIE. 

 

Urządzanie się - to dużo więcej niż ustawianie mebli i dodatków.

 
 

Dla kogo jest ten kurs?

 • Dla kobiet, które dużo czasu spędzają w domu - z dziećmi, pracując, prowadząc własne biznesy
 • Dla kobiet, dla których dom jest ważny
 • Dla kobiet, które lubią otaczać się pięknem

Ten kurs nie jest dla tych którzy:

 • potrzebują gotowego projektu
 • nie lubią tematu domu, czy urządzania
 • wystrój domu nie ma większego znaczenia
 


Dzięki Tobie zakochałam się w tym domu na nowo
(to tak trochę, jak w związku po dwóch latach zaczynamy się przyzwyczajać i drobne "swoistości" zaczynają nam działać na nerwy ;)). Przede wszystkim zrozumiałam, że kocham to miejsce, bo jest, jest moje, jest domem dla mojej córki, jest tym naszym bezpieczeństwem. I miałaś rację! Dom ładuje. Odkryłam, ze ja w nim odpoczywam, że czuję się tu jak na wakacjach, że mnie moje mieszkania relaksuje, uspokaja... ja nie lubię z niego wychodzić, nawet mimo tego, że jest takie niedopowiedziane, niedokończone.

(...)
Przypomniałaś mi o czymś dla mnie bardzo ważnym, a w moim mieszkaniu zaroiło się od motyli :)

Kasia Klein

*opinia pochodzi ze zweryfikowanego źródła - wiadomości mailowej

 

"Dr House"

 

Zapraszam Cię na wyjątkową 6 tygodniową, wakacyjną edycję. 

start 19.06.2023r (poniedziałek)

 

Co robimy po kolei:

1. Czego potrzebuję + nabieranie wiatru w żagle

Spojrzenie z lotu ptaka. Odkryjesz co Cię uwiera, co Cię inspiruje w strefie dziennej. Tworzysz własny, spójny plan na wnętrze.

spotkanie 22.06 (czw) o 20:00

2. Puszczam

Żegnamy się z tym co nam nie służy, co już nie jest nasze. Porządkowanie przestrzeni + sprytne tipy na porządek.

spotkanie 29.06 (czw) o 20:00

3. Dobry układ

Otrzymujesz gotowe szablony - tworzysz strefy w salonie. To nadaje Twojemu salonowi spójności. Masz jasność co do przeznaczenia swojej strefy dziennej i jego najlepszego ułożenia.


spotkanie 06.07 (czw) o 20:00

4. Od inspiracji do realizacji

Tworzysz galerię obrazów, wybierasz najbardziej dopasowane wyposażenie oraz dodatki do salonu. Dopasowane do Ciebie i do tego CO JUŻ MASZ, co chcesz zostawić.

Dostajesz materiały o:

- oświetleniu

- gotowe zestawy produktów w kolorach, które pasują do Ciebie i Twojej przestrzeni

spotkanie 13.07 (czw) o 20:00

5. Szlify we wnętrzach

Dowiesz się co zrobić, żeby osiągnąć efekt WOW. Jak układać przedmioty na półkach, stołach, stolikach.
Będziesz wiedziała kiedy wnętrza są mdłe i jak tego uniknąć.
Dostaniesz przystępny narzędziownik.

BONUS: sprawdzone kolory

spotkanie 20.07 (czw) o 20:00


6. Wspólne działanie

Działasz pod moim okiem i cieszysz się zmianami w Twoim salonie. Twoje poczucie szczęścia i MOCY rośnie!

spotkanie 27.07 (czw) o 20:00


Kończysz kurs z urządzonym salonem. 

Jeśli chcesz sobie rozłożyć urządzanie - masz JASNY plan JAK TO ZROBIĆ.Co więcej jest to TWOJE miejsce na ZIEMI

WARTOŚ BONUSÓW TO 1161zł!

 

-> 5 modułów

 -> filmy video

 -> materiały pdf, checklisty

-> cotygodniowe spotkania ZOOM

-> cotygodniowa motywacja do działań
(mam swoje sposoby na to, żebyś DZIAŁAŁA! :)


+ BONUSY!


- edytowalna baza w Canvie (wszystko Ci pokażę!) Będziesz mogła skorzystać z mojej listy sprawdzonych produktów i dowolnie ją modyfikować.


Powiem Ci w jaki sposób dodać do niej SWOJE persjonalizacje. W jaki sposób bazę połączyć z Twoją niebieską sofą.

- PORZĄDKOWANIE - materiały od specjalistki! A w nim proste checklity, podpowiedzi i sprawdzone rozwiązania!

- Jeden z moich ulubionych elementów - nagranie wdzięczności za dom. Zmienia spojrzenie na własne wnętrza

 

Materiały udostępniane co tydzień dostępne od 19.06.2023r. z dostępem przez 6 miesięcy (zależy mi na Twoim działaniu, a nie odkładaniu kursu na półkę). 

 

Sprzedaż kursu Dr House
- Odkryj moc tworzenia swojego miejsca na Ziemi zakończyła się

kolejna edycja - jesień 2023rok

 

Dołącz do listy zainteresowanych

Najczęstsze pytania

1Nie mogę być na spotkaniach - co wtedy?
Możesz zadać mi pytanie na grupie - lub wysłać do mnie - żadne Twoje pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Odpowiem na nie na grupie lub na spotkaniu - nezależnie, czy będziesz - czy nie
2Czy spotkania będą nagrywane?
Tak, spotkania będą nagrywane i udostępniane w wersji Wsparcie i Maxi
3Przede mną budowa - albo w trakcie, która wersja jest dla mnie?
Od razu odradzam BASIC! Budowa to mnóstwo decyzji do podjęcia. Szybciej zwróci Ci się wersja Maxi -bo zobaczysz się ze mną aż 2 razy indywidualnie! Odpowiem na dowolne Twoje pytabue, W wersji Wsparcie masz dostęp do mojej pomocy. Jest zaledwie 149zł droższa niż Basic, a możesz spotkać się ze mną, aż 6 razy. Przy budowie - i tym ILE się podczas niej dzieje, żeby zmobilizować się do działania i działać ze wsparciem - nawet się nie zastanawiaj. Szczególnie, że cena jest teraz WYJĄTKOWO atrakcyjna
4Czy mogę dostać fakturę?
Jasne, wystawiam faktury (bez VAT)
5Ile będę potrzebowała pieniędzy na zmianę WOW w moim salonie?
Tutaj nie ma jednej odpowiedzi. Naprawdę. Bo może to być kwestia poprzestawiania kilku rzeczy - z różnych miejsc w Twoim domu i dokupieniu plakatu + 2 poduszek. To będzie koszt 200zł. Z takim budżetem możesz uzyskać efekt WOW. Widziałam to niejednokrotnie. A może masz potrzebę wymiany mebli lub budujesz się i zaczynasz "prawie" od 0, wtedy zmiana będzie kosztować kilka tysięcy złotych. To wszystko zależy od Twojej sytuacji i potrzeby.
6Chcę tylko odświeżyć salon. Czy ten kurs jest dla mnie?
Zdecydowanie! Szczególnie, jeśli chcesz wejść na wyższy poziom i zrobić to w zgodzie ze sobą. To jest dopiero PETARDA, a nie salon :)))
7Ile czasu potrzebuję na przerobienie kursu i wprowadzanie zmian?
Optymalnie 2 godziny. Jeśli poświęcisz to złe słowo - ZAINWESTUJESZ 3 h tygodniowo (dużo? to 25 minut DZIENNIE) Zaledwie 25 minut dziennie dla Twojego miejsca na ZIemi. 🔥🔥🔥Moim zdaniem warto, Spinamy zgrabne pośladki i działamy dziewczyny!!! 🔥

O mnie

Jestem mamą 3 małych dzieci. Kreowanie domu z dziećmi to moje największe wyzwanie.

Przeprowadzałam się 5 razy (częściowo z dziećmi!) i zrozumiałam co stoi za tym, żeby poczuć w domu szczęście.

Jako mała dziewczynka jeździłam meblami po pokoju, pracuję jako architektka od ponad 10 lat, a moją pasją jest House-Coaching™. Stworzyłam swoją autorską metodę pracy. Moją specjalnością są przytulne domy dla Ciebie i Twoich bliskich.

Wywiad ze mną:

 

Skąd pomysł na kurs?

Dom jest naszym najważniejszym miejscem do życia - miejscem na które mamy wpływ. Dodatkowo - najprościej jest z nim wprowadzić zmiany! 

Jestem głęboko przekonana, że DOM - to nie metry kwadratowe. To coś więcej, to nasze serce, nasza dusza przełożona na wnętrza. Przestrzeń, która nas wspiera i daje nam codzienną radość.

Potrzebujesz kilku narzędzi by w zgodzie ze sobą, z pewnością tworzyć wymarzoną przestrzeń dla siebie i swoich ukochanych bliskich. I ja chcę Ci dać te narzędzia.

Zasługujesz na to, by pięknie mieszkać.